Як зробити машинку на радіоуправлінні. зробити радіокеровану машину із стільникового телефону.

Машинка на радіокеруванні - мрія будь-якої дитини, та й дорослим сподобатися розважатися себе таким способом. Така іграшка подарує море радості і задоволення. Мало хто знає, що подібний пристрій можна зробити самостійно. Достатньо мати необхідні матеріали і деякі технічні знання.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті схему і розміри для виготовлення корпусу машинки. Як матеріал для нього можна використовувати кришку від старого системного блоку. Слідуючи схемою, виготовте корпус автомобіля. Колеса можна виконати з пластикових кришок чи інших круглих предметів.
2
Підберіть додаткові деталі для прикраси машинки. Можна скористатися елементами старого CD-приводу. Бічні, лобове та заднє скло зробіть з тонкого оргскла. Далі проявіть творчий підхід і надайте автомобілю більш реалістичний вигляд. Якщо ви вважаєте, що не зможете зробити якісний корпус, просто купіть звичайну іграшкову машинку необхідних розмірів.
3
Купіть в спеціалізованому магазині невеликий електромотор з віссю, щоб можна було приєднувати колеса. Також вам знадобляться батарейки, довгий дріт і непотрібний пульт дистанційного керування. Візьміть стару комп'ютерну мишку і зніміть з неї обидві кнопки. На одну з них припаяйте 2 невеликих дроти, один з яких виведіть на електромотор, а другий припаяйте до плюсового полюса батарейки. Необхідно відзначити, що мінусовій полюс розташований безпосередньо на моторі.
4
Виконайте задній хід керованої машинки. Для цього припаяйте два дроти на другу кнопку мишки по аналогії з першою. Після цього з'єднайте «плюс» і «мінус» на батарейці. Підключіть обидві кнопки мишки до пульта дистанційного керування.
5
Одягніть на вісь електромотора коліщатка керованої машинки. Працездатність пристрою перевіряється шляхом натискання по черзі кнопок від комп'ютерної мишки. Одна з них відповідає за передній хід, а друга - за задній.
6
Придбайте спеціальну плату для роботи з ІК портами, якщо хочете отримати бездротове управління машинкою. У цьому випадку кнопки мишки будуть приєднуватися безпосередньо до плати і замикати контакт при натисканні певної комбінації на пульті. Для налаштування команд необхідно виконати програмування пристрою спеціалізованими додатками.