Як поставити пароль на окрему папку.

Основною умовою установки пральний захисту окремої папки в операційній системі Microsoft Windows є використання файлової системи NTFS, оскільки в файлової системі FAT32 можливо тільки мережеве обмеження доступу до обраної папці. Але є й інші варіанти.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для виконання операції установки пральний захисту обраної папки.
2
Визначте підлягає зміні параметрів доступу папку і викличте контекстне меню знайденого елемента кліком правої кнопки миші.
3
Вкажіть пункт «Властивості» і скористайтеся вкладкою «Доступ" діалогового вікна.
4
Застосуйте прапорець на полі «Скасувати спільний доступ до цієї папки» та натисніть кнопку «Так» в новому діалоговому вікні запиту системи для підтвердження виконання команди установки пральний захисту обраної папки.
5
Введіть бажане значення пароля у відповідне поле і натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
6
Скористайтеся можливістю установки пароля на необхідну папку, що надається архіватором WinRAR. Для цього викличте контекстне меню потрібної папки кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Додати до архіву».
7
Перейдіть на вкладку «Додатково» діалогового вікна і виберіть опцію «Встановити пароль».
8
Введіть бажане значення пароля у відповідне поле і натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
9
Виберіть спеціалізоване програмне забезпечення сторонніх розробників для спрощення та автоматизації процесу установки пральний захисту на обрану папку: - Folder Guard - програма забезпечує не тільки парольний захист, а й можливість приховування необхідної папки (додатковими перевагами додатки є можливість обмеження доступу до зміни параметрів інтернет-з'єднання і заборона завантаження файлів); - PGPDisk - програма виконує генерування двох окремих ключів (open і private) (ключі використовуються: перший - для шифрування даних, другий - для відкриття папки одночасно з пральний фразою); - Hide Folders - найбільш популярне безкоштовний додаток, що дозволяє здійснювати шифрування і приховування обраних папок, файлів і дисків, включаючи папку «Мої документи» .