Як розігріти акумулятор.

В зимовий період часу автомобілісти стикаються з проблемою ранкового запуску двигуна. Пуск утруднений замерзлим за ніч акумулятором , тому перед тим як сідає за кермо необхідно його розігріти. Для цього існує кілька методів.
Інструкція
1
Встановіть, що причиною утрудненого пуску є саме замерзання акумулятора. В результаті охолодження електроліт втрачає щільність, знижується ємність батареї, і здійснюється недостатня подача електроенергії до стартера, що і заважає запустити двигун. В результаті виряджену батарею необхідно під'єднати в електромережі і виконати підзарядку, що досить проблематично і тривало. Однак якщо причиною даних проблем є саме мороз, можна досягти мети за допомогою розігріву акумулятора.
2
Увімкніть ближнє світло фар автомобіля. Через кілька хвилин вимкніть його і почекайте ще 2-3 хвилини. В результаті електроліт в акумуляторі трохи розігріється, що полегшить пуск двигуна за допомогою стартера. Якщо цей спосіб не допоміг, то необхідно демонтувати акумуляторну батарею і спробувати її прогріти іншими способами.
3
Дістаньте акумулятор з автомобіля і занурте в ємність з гарячою водою. Зверніть увагу, що кришку батареї повинна знаходитися весь час над водою, інакше ви пошкодите пристрій і додасте собі зайвий головний біль. Також можна потримати пристрій під струменем гарячої води.
4
Пустіть на акумулятор теплі потоки повітря від обігрівальних приладів. Можна використовувати електричний фен, калорифер, обігрівальний вентилятор та інші пристрої. Не перестарайтеся, так як перегрів може негативно позначитися на акумуляторної батареї.
5
Переконайтеся, що корпус акумуляторної батареї став досить теплим і не залишилося слідів замерзання. Встановіть її назад в автомобіль і спробуйте заново запустити двигун. Якщо проблема була саме в замерзанні, то ви будете приємно здивовані, тому що стартер буде прокручувати мотор так, немов на вулиці спекотна погода.
Запустити автомобільний двигун в теплу пору року у автовласників не складає труднощів. Але на зміну теплим місяцях приходить сувора, в наших краях зима. З настанням перших морозних днів можна спостерігати картину на вулиці-заводка машини в зимових умовах. Своєрідний танець тубільців на морозе- метушливі руху водія навколо машини. Перш за все, потрібно навчитися заводити автомобільний двигун при низьких температурах.
Вам знадобиться
  • - автомобільна сигналізація з автозапуском;
  • - чайник;
  • - свічковий ключ;
  • - комплект свічок запалювання.
Інструкція
1
З настанням холодної пори року справний автомобіль повинен заводиться без якихось зусиль з боку водія. Якщо ж стовпчик термометра впаде нижче мінус 20 градусів за Цельсієм, автовласнику, доведеться провести ряд додаткових заходів, перш, ніж він покине місце парковки. Розігрійте акумулятор автомобіля перед тим, як завести двигун. Увімкніть на кілька секунд дальнє світло. Зробіть паузу після вимкнення світла в межах 30 секунд і заводите машину .
2
Вичавіть зчеплення при запуску двигуна на холодну. Це стосується автомобілів, оснащених механічною коробкою передач. Потримайте ногу на педалі півтори хвилини, якщо двигун дає збої. Цим ви не дасте машині стихнути до прогріву двигуна.
3
Складна ситуація може виникнути з автомобілями, оснащеними дизельними двигунами, якщо в баку у них виявилося літнє паливо. У паливній системі, солярка, може перетвориться на морозі в парафінообразную масу. Вірний спосіб для вирішення цієї проблеми-окріп. Візьміть чайник з гарячою водою і акуратно полийте на паливний фільтр, насос високого тиску і форсунки. При цьому не допустите попадання рідини на стартер і генератор. Допомагає при заведенні машини в зимовий час безвідмовно.
4
Крім морозу можуть виникнути проблеми з вологістю повітря. В таких умовах бензин погано випаровується, що веде до заливання свічок розжарювання. Викриття свічки. Якщо вони мокрі, поставте запасний комплект свічок. При відсутності запасних, прокалите на газовій плиті пелюстки свічок і поставте на місце.
5
Буває, що автомобіль заглох, так і не прогрівшись. Зачекайте дві-три хвилини, зробіть перерву і заводите.
6
При сильному морозі може замерзнути не тільки дизельне паливо і моторне масло, але і охолоджуюча рідина. Це явище обумовлюється ще й тим, що сьогодні на ринку дуже багато неякісного продукту. Якщо автомобіль завівся, а температурний датчик показує перегрів двигуна, значить справа в системі охолодження. Заглушите автомобіль на п'ятнадцять хвилин, а потім заведіть ще раз. Якщо ситуація не змінюється, закотити машину в тепле приміщення і поміняйте охолоджуючу рідину на більш якісний продукт.
7
Автомобільні системи сигналізації з автозапуском отримали широке поширення у автовласників і користуються все більш підвищеним попитом. Поставте режим автозапуску. Двигун буде прогріватися через кожні 3-4 години. В результаті ви легко заведете машину з пульта.
Зверніть увагу
Робота стартера більше 10 секунд веде до висновку його з ладу.
Корисна порада
При зниженні температури нижче мінус двадцяти п'яти градусів, акумулятор краще зберігати в теплому приміщенні.