Як розробити суглоб на руці.

Рука складається з трьох ланок - передпліччя, плеча і кисті. Всі ланки пов'язані між собою зв'язками, м'язами і суглобами і утворюють єдиний ланцюг, від якої залежать руху всіх сполучних частин руки. Розробляти суглоби необхідно після переломів і тривалої фіксації гіпсом.
Вам знадобиться
  • - м'ячик;
  • - пластикові пляшки;
  • - гирі вагою 0,5 кг і 1 кг;
  • - прилад для перевірки сили жиму.
Інструкція
1
Якщо ви довго носили гіпс і після того, як вам його зняли, суглоби продовжують залишатися нерухомими, опухають і болять, то вам призначати физиолечение, лікувальну гімнастику. В деяких випадках лікар призначає голковколювання або лікувальний масаж.
2
Ви повинні повністю виключити підняття важких предметів. При болях в суглобах раціонально пити нестероїдні протизапальні препарати та застосовувати нестероїдні мазі, але їх використання можливе тільки за рекомендацією лікаря.
3
Незалежно від того, ламали ви лопатку, ключицю, які відносяться до плечового ланці або була поламана ліктьова кістка або кисть, вам необхідно проводити комплекс вправ в домашніх умовах.
4
Весь комплекс вправ, який вам необхідно проводити систематично протягом 1-3 місяців вам порекомендує лікар. Самостійно ви можете від 30 до 100 разів розгинати і згинати лікоть. Спочатку проводите вправи без навантаження. У міру того, як лікоть почне досить легко згинатися і розгинатися, приступайте до вправ з навантаженням. Для цього ви можете налити в пластикову пляшку 0,5 літра води і проводити вправу з навантаженням. Замість пластикової пляшки можна взяти гирьку відповідної ваги. У міру розробки ліктьового суглоба збільшуйте навантаження до 1 кг.
5
Для розробки ліктьового суглоба ви можете стискати і розтискати кисті рук по 100-200 разів. При стисканні і разжимании кистей задіяні всі суглоби руки, ліктьовий, плечовий і суглоби зап'ястя. Для посилення дії візьміть гумовий м'ячик або пластмасовий прилад, який призначений для перевірки сили жиму.
6
Для розробки плечового суглоба зігніть руку в лікті, піднімайте зігнуту руку до рівня плеча по 50-100 раз.
7
Все вправи протягом дня робіть по 2-3 рази. Якщо у вас з'явився сильний біль, набряки, припиніть вправи і зверніться до лікаря. Вам проведуть повторний рентген і порадять інші методи розробки суглобів руки.