Як збільшити продажі автозапчастин.

Будь магазин автозапчастин являє собою якийсь бренд для покупців, особливо якщо вони вже кілька разів користувалися його товарами. Як і для будь-якого іншого бізнесу, даний вид діяльності потребує розширення ринку і збільшення продажів.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - професійний сайт;
  • - візитні картки;
  • - кошти на рекламну кампанію.
Інструкція
1
Проведіть дослідження конкурентів. Знайдіть їх сайти в мережі інтернет та зробіть певні висновки про те, чому їх бізнес приносить їм таку прибуток. Що в них більше привабливого для клієнтів, чого немає у вас? Запишіть всі ідеї, які вам прийдуть в голову в ході виробленого аналізу. Подумайте, що ви можете поліпшити в своєму магазині. Привносите на ринок те, чого немає у ваших конкурентів і ви завжди будете тільки збільшувати продажу автозапчастин . Запишіть план впровадження всіх ідей і приступите негайно до його реалізації.
2
Створіть професійний сайт своєї організації. Найміть професійного дизайнера веб-сайтів. Рекламуйте і просувайте всі товари, які у вас існують в наявності. Зробіть якісні фотографії всіх найменувань товару і напишіть про кожний з них коротку характеристику. Прикладіть також відгуки клієнтів. Також на вашому сайті має бути багато способів зв'язку з менеджерами з продажу.
3
Впровадьте систему знижок. Вона може бути представлена у вигляді купона на сайті. Якщо відвідувачі зроблять замовлення якогось агрегату для свого автомобіля через ваш ресурс, то вони отримають знижку в 5-10%. Придумайте і інші способи, які допомогли б покупцям заощадити гроші або час. В цьому випадку кількість продажів покриє дану акцію. Це працює практично завжди.
4
Роздавайте візитки кожного клієнта, який роблять покупку автозапчастин у вашому магазині. Багато хто недооцінює цього просто кроку, і абсолютно марно. Покупці будуть ділитися контактною інформацією зі своїми друзями, колегами-автолюбителями і родичами. На кожній візитній картці повинен бути контактний стільниковий і стаціонарний телефон, адреса сайту та схема проїзду до магазину. Тоді вас дуже швидко знайдуть нові потенційні клієнти.
Корисна порада
Якщо ви тільки хочете відкрити магазин з продажу автозапчастин, знайдіть таке приміщення, яке знаходиться поблизу гаражів або СТО. В таких місцях ваша продукція буде користуватися постійним попитом.