Як зібрати велосипед на моторі. Як поміняти камеру на велосипеді з дисковими тормаза.

Велосипед в якості засобу пересування використовується і сьогодні досить широко. Але якщо вам набридло крутити педалі, ви можете вдосконалити конструкцію свого двоколісного друга, навісивши на нього мотор. Для керування таким транспортним засобом не потрібні водійські права, а задоволення від водіння порівнянно з відчуттями від захоплюючої дух гонки на спортивному мотоциклі. Якщо, звичайно, вчасно підключити уяву.
Вам знадобиться
  • - велосипед;
  • - двигун;
  • - трансмісія;
  • - набір інструментів для монтажу;
  • - листове залізо;
  • - зварювальний апарат.
Інструкція
1
Підберіть велосипед, на який будете встановлювати двигун. Конструкція машини може бути самою різною. Головна вимога до велосипеда - бути справним і мати міцну раму, оскільки їй доведеться нести на собі додатковий вантаж. Бажано обладнати вашу машину досконалішими колесами (від гірського велосипеда або мопеда).
2
Визначте тип двигуна, який ви будете використовувати у своїй конструкції. Це може бути легкий бензиновий двигун, запозичений у мопеда (типу Д-5 або Д-6) або електричний моторчик, що працює від акумуляторної батареї. Залежно від вашого вибору різним може бути і розташування мотора. Бензиновий двигун зручніше кріпити на раму вище каретки, а електромотор можна при бажанні зміцнити в задній частині велосипеда, там, де розташовується багажник.
3
Виготовте трансмісію, яка буде передавати зусилля від валу двигуна на провідну (задню) вісь велосипеда. Бензиновий двигун передбачає ланцюгову передачу; для цього обладнайте задню вісь шестерней відповідного розміру. Передачу обертання електричного мотора здійсните за допомогою шківа і приводного ременя. Переконайтеся, що ремінь не має дефектів і здатний витримати тривалі і значні навантаження.
4
Надійно прикріпіть двигун до рами велосипеда за допомогою металевих хомутів з болтами і гайками. Найкраще посилити раму, зробивши спеціальну підставу з листової сталі і приваривши його в місці кріплення мотора. Кріплення повинно бути міцним, але в той же час припускати можливість демонтажу на той випадок, якщо доведеться знімати двигун для заміни або використання велосипеда без двигуна, звичайним способом.
5
Наостанок передбачте на велосипеді з мотором якісну гальмівну систему. Оскільки ваш транспортний засіб в принципі зможе розвивати швидкість, яка перевищує можливості звичайного велосипеда, обладнайте його як передніми, так і задніми гальмами. Не завадить також наявність електричного звукового сигналу. Безпека пересування - передусім.