Як додати гучність на ноутбуці.

Багато виробників, акцентуючи увагу на високій продуктивності ноутбука і дизайні, забувають про динаміках. В результаті цього звук у комп'ютера виявляється нормальної якості, але недостатньо гучний для комфортного прослуховування. Для підвищення рівня звуку ви можете використовувати один з простих способів.
Інструкція
1
докупити портативні колонки, які ви зможете підключити до вашого ноутбука за допомогою 3.5 мм роз'єму, призначеного для навушників, або за допомогою usb-дроти. Цей пристрій призначений для посилення звуку у таких пристроїв, як ноутбуки, нетбуки або планшетні комп'ютери. При його підключенні гарантовано збільшитися не тільки гучність , але і якість звуку.
2
Використовуйте можливість настройки еквалайзера, який вбудований в більшість плеєрів, таких як Winamp або Windows Media Player. Максимізуючи посилення всіх частот, ви збільшите гучність відтвореного аудіо або відео на тридцять-сорок відсотків. Також ви можете використовувати загальне посилення частот, пересунувши повзунок, що знаходиться зліва від планок еквалайзера.
3
Використовуйте таку можливість, як обробка вихідного треку за допомогою музичних редакторів. Оптимальними програмами для цього є Adobe Audition і Sony Sound Forge. З з допомогою ви зможете не тільки збільшити гучність треку, але і збільшити потрібні вам частоти. Для збільшення гучності трека при відтворенні його на колонках без сабвуфера зверніть особливу увагу на середні і високі частоти. Використовуйте ефект "Графічний еквалайзер". Збільшивши потрібні вам частоти, скористайтеся ефектом нормалізації небудь збільшення гучності для остаточної обробки треку. Переконайтеся в милозвучності треку, після чого збережіть його як копію.
4
Для обробки декількох файлів відразу ви можете використовувати таку програму, як Mp3Gain. З її допомогою ви зможете швидко збільшити гучність у декількох треків відразу. Пам'ятайте про те, що при зайвому збільшенні гучності трек може втратити милозвучність. Обов'язково прослуховуйте тестовий варіант і зберігайте треки як копії вихідних для того щоб завжди мати можливість їх відновити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TTehrq5eo0E