Як почати нове життя в новому році.

Новий рік - це свято асоціюється у всіх не тільки як свято і зустріч наступного року, але ще й дає надію на те, що загадані в цю Новорічну ніч бажання обов'язково збудуться. Тільки перед тим, як загадати бажання, потрібно добре подумати, щиро запитати себе, чи це бажання вам так сильно потрібно і чи готові ви його получіть.Формуліровка ваших думок повинна бути більш чіткою і ясною. Адже чим конкретніше бажання, чим точніше воно сформульовано, тим ймовірно його отримання. А саме: як самі забажаєте, так воно і буде виконано.
Інструкція
1
Починаючи нове життя, слід за таким же принципом: чим точніше бажання в змінах, тим більша ймовірність отримати саме це. Наприклад, складіть список всього, чого б вам хотілося дістати нового, на звичайному тетрадном аркуші. Можна розбити по пунктам ваші бажання, ваші плановані зміни. Потрібно також пам'ятати і про те, що існує закон тяжіння - про що думаєш, те й отримуєш, чого боїшся, те й збувається. Тому страхи і сумніви краще залишити. Будьте впевнені в тому, про що пишете.
2
Написане повинно бути в теперішньому часі, тобто якщо ви хочете кинути курити наступного року, то і пишіть: «Я кидаю курити в новому році». Ще потрібно пам'ятати про те що життя дає те, чого ми очікуємо від неї, але не те чого хочемо.
3
Існує ще один метод для виконання бажань і зміни свого життя, він називається «Подяка». Застосовується він точно також як і попередній, але з дещо іншою формулюванням, а саме: «я вдячний за те, що кинув курити».
Зверніть увагу
Методик існує багато, а яка саме підходить вам - залежить від вашого внутрішнього настрою. Якщо методика обрана вірно, то вона як правило приносить задоволення від її застосування.
Корисна порада
Якщо хочеться змін в житті, то звичайно ж потрібно брати владу в свої руки владу над усіма обставинами. Починаючи нове життя, потрібно і самому мінятися. Залиште пасивність, починайте діяти і тоді точно зрозумієте, що ваше життя тільки від вас залежить.