Як пробити касовий чек.

Відповідно до ФЗ №54 від 22 травня 2003 року «Про застосування контрольно-касової техніки», без реєстрації ККМ в податкових органах жоден підприємець, чий бізнес пов'язаний з торгівлею, сферою послуг і деякими виробничими галузями, не зможе легально почати роботу.
Інструкція
1
Придбайте ККМ і зареєструйте її в податкових органах на ім'я своєї організації. Отримайте паспорт касового апарата з позначкою про реєстрацію.
2
Стандартна каса зазвичай працює в 5-ти режимах: - реєстрація; - X-звіт (звіт без погашення); - Z-звіт (звіт з погашенням); - програмування (ПР); - податковий інспектор (НИ) .Режим програмування ККМ доступний тільки співробітнику сервісу, який обслуговує це підприємство, режим «НИ» - тільки податковому інспектору.
3
Увімкніть касовий апарат. В процесі підключення каси проходить її самотестування. Якщо самотестування пройшло вдало, то на індикаторі з'явиться 0.00. Якщо ні, усуньте помилку, ознайомившись з інструкцією, або зверніться в сервіс.
4
Введіть пароль для входу в касу (якщо він був встановлений). Натисніть «КЗ» - «ВВ» для того, щоб перевірити правильність дати, і відкоригуйте її при необхідності. Підтвердіть правильність змін, натиснувши «ВВ».
5
Наберіть суму. Потім виконайте наступну послідовність: «1/Д» - «ВВ» - "="- «ВВ». Сформуйте Z-звіт: «КЗ» - «2/В» - «ВВ». А потім і X-звіт: «КЗ» - «1Д» - «ВВ». Натисніть два рази скидання («СБ»). Ця операція виконується кожен раз при включенні машини. Подивіться, чи та сума, яку ви набирали, пробилася на чеку . Залежно від моделі ККМ, послідовність виконуваних дій може дещо різнитися.
6
Щоб пробити чек в певну секцію (відділ), наберіть суму вартості товару, натисніть клавішу секції («« 1/Д »,« 2/В »,« 3/Т »або« 4/С ») і клавіші «ВВ» - "="- «ВВ». Якщо вам необхідно пробити кілька товарів в одному чеку , наберіть суму вартості першого товару, натисніть одну з чотирьох клавіш секції та клавіші «ВВ» - "=". Після цього введіть ціну чергового товару, натисніть клавішу «ВВ». Остання дія слід повторити потрібне число раз. Після того як ви пробили чек на всі товари, натисніть "="- «ВВ».