Як підключити роз'єми колонок. Як підключити ресивер до телевізора.

Роз'єми для підключення колонок до комп'ютера можуть перебувати в різних місцях залежно від моделі вашого системного блоку, більшість сучасних пристроїв підтримують підключення на передній панелі корпусу.
Вам знадобиться
  • Провід для підключення колонок.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що на вашу звукову карту встановлені драйвера, які зазвичай йдуть в комплекті з пристроєм. У разі, якщо вона у вас інтегрована в материнську плату, драйвер пристроїв може використовуватися один для всіх. Знайдіть на системному блоці комп'ютера виходи з його звукової карти. Зазвичай вони розташовуються на задній стінці корпусу, проте, можливі варіанти підключення через передню або бічну панель, а також з використанням як перехідників моніторів або клавіатури. Зазвичай це невеликі роз'єми, відмічені квітами. У стандартних звукових картах їх три - синій, зелений і рожевий, а в знімних буває і більше.
2
З'єднайте колонки акустичної системи, підключивши їх до головного пристрою або до активної колонці. Для цього використовуйте кабелі, які входять в стандартний комплект пристрою. Обов'язково дотримуйтеся кольорову схему підключення проводів. Вставте в головне пристрій провід з роз'ємом для підключення колонок до комп'ютера, а з іншого його боку підключіть штекер до відповідного роз'єму звукової карти, який відзначений зеленим кольором або відповідною піктограмою з зображенням навушників.
3
Якщо колонок більше двох, виконуйте підключення до звукової карти згідно колірній схемі, оскільки в іншому випадку деякі з них, або все відразу, можуть не працювати.
4
Увімкніть акустичну систему в мережу, переведіть положення вимикача в режим On, після чого налаштуйте гучність. Увімкніть комп'ютер і натисніть на відтворення будь-якого звукового файлу для перевірки правильності підключення. Налаштуйте відтворення звуку і спеціальні ефекти відтворення у відповідному меню панелі управління вашим комп'ютером (меню звуки та аудіопристрої). Також налаштуйте параметр гучності з ікони звукових налаштувань в області сповіщень.
Корисна порада
Користуйтеся проводами, які йдуть в комплекті, і не використовуйте пошкоджені кабелі.