Як налаштувати гарнітуру jabra. настройка jabra n356.

Налаштування гарнітури Jabra відбувається з меню підключених до телефону пристроїв. Сполучення відбувається по каналу Bluetooth, що дозволяє користувачеві гарнітури знаходитися на віддаленій відстані від мобільного пристрою.
Вам знадобиться
  • Телефон з функцією Bluetooth.
Інструкція
1
Переконайтеся, що зарядки акумулятора телефону і гарнітури вистачить для виконання з'єднання за допомогою бездротового зв'язку. Налаштуйте з'єднання гарнітури Jabra до вашого телефону. Для цього виконано перший сполучення пристроїв, включивши функцію Bluetooth в телефоні і гарнітурі. Потім виконайте пошук доступних пристроїв у телефоні, виберіть в ньому модель вашої гарнітури і визначте в системі її призначення залежно від моделі телефону.
2
Для настройки підключення введіть код доступу, який вказаний в інструкції до використовуваної вами гарнітурі, звичайно це 0000 за замовчуванням, але все може залежати від моделі. Дочекайтеся, поки індикатор збоку загориться зеленим (або синім) кольором, це означатиме, що пристрій підключено до вашого телефону і готове до використання.
3
Для того щоб надалі використовувати гарнітуру для здійснення викликів, ознайомтеся з призначенням її кнопок в інструкції. Надалі всі виклики відбуватимуться через неї в тому випадку, коли вона буде підключена до телефону і перебувати в зоні доступу підключення Bluetooth-з'єднання.
4
Після внесення даного пристрою в ваш телефон ви можете налаштувати його використання на свій розсуд залежно від того, яким функціоналом розташовує ваш мобільний пристрій. Для цього зайдіть в меню Bluetooth, перегляньте список пристроїв і знайдіть в ньому вашу гарнітуру . Натисніть на кнопку "Опції" і перегляньте варіанти налаштувань, які доступні.
5
Для того щоб видалити гарнітуру Jabra зі списку доступних для виявлення пристроїв в телефоні, виділіть її за допомогою клавіш зі стрілками та натисніть на відповідну команду в меню. Надалі при її включенні вона не буде автоматично підключатися до вашого телефону, якщо це було налаштоване раніше, і для її використання доведеться знову вносити її в список пристроїв.