Як налаштувати кольоровість телевізора.

Налаштування кольоровості телевізора в більшості випадків відбувається при використанні пульта дистанційного керування. Найчастіше функція редагування даного параметра недоступна з панелі самого пристрою.
Вам знадобиться
  • - пульт ДУ;
  • - інструкція.
Інструкція
1
Якщо у вас є інструкція до вашого телевізора, відкрийте її і перегляньте кнопки для управління параметрами яскравості, контрастності і кольоровості. Найчастіше їх настройка знаходиться в одному пункті меню і відбувається аналогічним чином. Знайдіть на пульті дистанційного керування кнопку, що відповідає за налаштування зображення.
2
У меню, на екрані вашого телевізора за допомогою кнопок перемикання рівня гучності і каналів (залежно від моделі пристрою) зайдіть в меню налаштування яскравості і за допомогою цих же кнопок відрегулюйте даний параметр за своїм розсуд. Найкраще збільшити значення на кілька позицій, оскільки при сильному зміні показника картинка може втратити яскравість, і дивитися телевізор буде просто незручно.
3
Перейдіть до налаштування контрастності зображення на вашому телевізорі. Найкраще залишити його значення за замовчуванням, хоча ви можете налаштувати його також на свій розсуд, при цьому керуйтеся тим, наскільки зручним ваш перегляд буде при тому чи іншому значенні.
4
Також зверніть увагу, що налаштування повинна залежати від освітлення, при якому ви зазвичай дивитеся телевізор, і від розташування джерела світла. Краще не встановлюйте телевізор навпроти вікна, оскільки при падінні світла на монітор ніякі зміни налаштувань не допоможуть поліпшити видимість.
5
Перейдіть до налаштувань кольоровості телевізора . При збільшенні даного показника кольору будуть більш насиченими, а при зменшенні кольоровість буде втрачатися. Для того щоб зробити зображення на екрані вашого телевізора чорно-білим, встановіть мінімальне значення для параметра даної настройки. Якщо ви задасте занадто велике значення кольоровості, ваші очі можу сильно втомлюватися при перегляді, те ж саме відноситься і до налаштувань параметра контрастності зображення. Це може завдати шкоди вашому зору.
Корисна порада
При налаштуванні не забудьте про те, як зміна параметрів позначиться на зручності перегляду.