Як вивчити статистику.

Майбутні головні бухгалтери та провідні економісти зобов'язані в рамках курсу вищої школи як слід вивчити і здати математичну статистику . Однак готуватися до іспиту з цієї дисципліни краще завчасно, а не в останній момент.
Інструкція
1
Протягом семестру постійно відвідуйте лекції та практичні заняття. При підготовці до семінарів складайте докладні конспекти монографій і статей з необхідного списку літератури. Зверніться до викладача для того щоб він вам порекомендував підручники і наукові праці, які, на його думку, допоможуть вам розібратися в цій дисципліні.
2
Так як більшість сучасних статистичних задач вирішуються в MS Exel, MathCad та інших подібних програмах, вам доведеться звернути особливу увагу на алгоритм їх вирішення обчислювальними методами. Однак статистика - це не тільки комп'ютерні обчислення, і справжній професіонал повинен вміти знаходити рішення і традиційними методами, що і практикується в багатьох вузах поряд з новітніми програмними продуктами.
3
Ознайомтеся з публікаціями і практичними прикладами на офіційному сайті Державного комітету зі статистики РФ - http://www.gks.ru. Це допоможе вам зрозуміти, в чому прикладна цінність розв'язуваних завдань і теоретичного матеріалу.
4
Випишіть з підручника всі основні терміни статистики або складіть таблицю, яку можна доповнити для наочності прикладами з курсу лекцій, практичних занять, збірників задач. Ви можете скачати вже готовий «Словник термінів» і з інтернету або купити його в магазині, проте виписані власноруч визначення та складену за наявними матеріалами таблицю ви запам'ятаєте набагато краще і швидше.
5
Якщо все-таки до іспиту залишилося небагато часу, то для прискореної підготовки ви можете спробувати в стислі терміни спробувати освоїти весь курс. Зайдіть на сайт http://www.statsoft.ru/home/textbook («Електронний підручник зі статистики») і повторіть всі основні поняття цієї дисципліни, особливо ті розділи, в яких відчуваєте себе невпевнено. Це неважко зробити, якшо по одній з посилань цього документа. Зрозуміло, це посібник буде корисним тільки тим студентам, які не пропускали занадто багато занять по курсу.