Як описати зимовий вечір.

Зима - дуже красиве пору року, тому вчителі російської мови і літератури часто дають завдання написати твір про цю пору. Зимовий пейзаж, не маючи багатої кольорової гами, барвистий виразними словами і епітетами.
Інструкція
1
Опишіть вечір ний пейзаж за вікном. Детально зупиніться на тих деталях, які пов'язані безпосередньо з зимою. Розкажіть про сніг і його відтінку, про те, як він блищить і виблискує в променях призахідного сонця або від лампи ліхтарного стовпа. Згадайте дітей, що катаються з гірки на санчатах, по рівній місцевості на лижах, по льоду на ковзанах або який виліплює сніговиків і снігових баб. Зверніть увагу на лід, як відрізняється його колір в денний час від відтінку в вечір неї, опишіть його блиск і прозорість.
2
Розкажіть про падаючі пластівці снігу, які кружляє і крутить легкий вітерець, або бурхлива завірюха. У своєму оповіданні не забудьте про засипані снігом дерева, схиляють гілки від навалилася тяжкості; про будівлі, прикрашені інеєм; про вулиці, які в інший час сірі й нудні, але через снігу і льоду придбали святковий вигляд. Згадайте сам вечір , який через білого снігу виглядає набагато світліше, ніж в осінню пору.
3
Включіть в свій опис людей - хтось із них тулиться від холоду і поспішає додому, хтось прикрашає вулиці своїми шубами, а хтось з молоді грає в сніжки. Якщо на вулиці сильна хуртовина і величезні кучугури снігу, розкажіть і про них. У цьому випадку, постарайтеся передати своєму слухачеві або читачеві весь колорит даної погоди. Детальніше опишіть виття вітру, що наповнює будинок тужливим стогоном.
4
Барвисто і казково виглядають засипані снігом приватні дерев'яні будиночки на вузьких старих вуличках. Димок з труб в'ється по небу, переплітаючись і розчиняючись в хмарах і низьких хмарах. Місяць гранично яскрава і загадкова і саме в мороз набуває всі відтінки веселки. Коти і кішки пробігають швидко і по-діловому, не морози зайвий раз свої ніжні лапки.
5
Тихий зимовий вечір за містом створює пейзаж те саме космічному - всі відтінки синього і близькі зірки! Тиша відчутна. Повітря прозоре. Іній - розсип діамантів. Поки ноги не застигнуть остаточно, піти від цього споглядання ніяк неможливо.