Як качати швидше з модемом.

При роботі в мережі одним з найбільш важливих факторів, що впливають на швидкість виконання поставлених завдань, є швидкість завантаження. Залежно від виду діяльності існують декілька оспособов, за допомогою яких можна збільшити швидкість доступу до мережі.
Інструкція
1
Найпростішим способом, за допомогою якого можна максимально збільшити швидкість завантаження, є зміна тарифного плану доступу до мережі в сторону більш швидкого. Вивчіть пропозиції від постачальників даної послуги в вашому місті. Майте на увазі, що необхідно вивчити пропозиції від усіх провайдерів, а не тільки від того, з яким у вас укладений контракт, так як однакові пропозиції можуть мати різну ціну. Якщо даний варіант не підходить, переходите до наступного кроку.
2
Для досягнення найбільш великій швидкості, розвантажите канал доступу до мережі настільки, наскільки це можливо. Вимкніть менеджери завантажень, торрент-клієнти, а також месенджери і браузери. Закрийте програми, що знаходяться на панелі завдань, а також ті, які знаходяться в треї. Проконтролюйте їх відключення за допомогою диспетчера задач. Завершіть процеси, які відносяться до закритих програмам, а також ті, в назві яких знаходиться слово update - в даний момент вони викачують оновлення.
3
Для максимізації швидкості при завантаженні за допомогою веб-браузера закрийте всі вкладки окрім тієї, на якій здійснюється завантаження. Не відкривайте нові вікна і не запускайте програми, що використовують доступ до мережі, до її завершення.
4
При завантаженні з допомогою менеджера закачувань налаштуйте програму таким чином, щоб чинним задачам був привласнений максимальний пріоритет. Вимкніть обмеження швидкості, якщо воно виставлено. Встановіть максимальну кількість одночасних завантажень рівним одній - в цьому випадку вся можлива швидкість буде віддана саме цій закачуванні.
5
При завантаженні файлів за допомогою торрент-клієнта налаштуйте максимальну кількість одночасних завантажень рівним одиниці у вкладці «Конфігурація». Після цього виділіть всі файли зі списку і налаштуйте максимальну віддачу рівній одному кілобітах в секунду. Також зніміть обмеження по швидкості, якщо воно стоїть, і встановіть максимальний пріоритет для завантаження.