Як обжати кросовер.

Кабель, яким два комп'ютери з'єднуються між собою, як і з'єднує комп'ютер з хабом патч-корд, необхідно правильно підключити. Справа це нескладне, головне - запам'ятати колірну послідовність.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що кабель, що з'єднує два комп'ютери або два мережевих устрою між собою в мережу, називається « кросовером ». Відрізнити кабель даного типу від зв'язує комп'ютери з хабом дуже просто. Якщо дроти підходять до роз'ємів, які будуть підключені до техніки, в однаковому порядку (за кольорами проводів) - це прямий кабель. Якщо ж підводка проводів відрізняється - це кросовер, від слова англійського «крос» - перетин.
2
Купуйте виту пару (кабель UTP) в будь-якому магазині, де продаються комп'ютерні мережеві аксесуари. Бажано відразу придбати кабель потрібної довжини, тоді не доведеться думати, куди заховати зайву частину. Візьміть необхідний відрізок кабелю і акуратно обріжте захисне покриття на два сантиметри. Ні в якому разі не зашкодить тонкі проводи, або їх ізоляцію. Краще всього використовувати для цього спеціальний інструмент, який можна придбати в тому ж магазині або взяти напрокат.
3
Тепер розподіліть дроти з одного кінця так, щоб вони знаходилися в одній горизонтальній площині, у такому порядку: - біло-помаранчевий; - оранжевий; - біло-зелений; - синій; - біло-синій; - зелений; - біло-коричневий; - коричневий.
4
Розподіліть проводу на іншому кінці кручений пари в іншому порядку: - біло-зелений; - зелений; - біло-помаранчевий; - синій; - біло-синій: - оранжевий; - біло-коричневий; - коричневий.
5
Обережно вирівняйте проводки спочатку з однієї, потім з іншого боку. Зведіть проводки впритул один до одного, ображати, використовуючи ніж кліщів для обтиску кручений пари, залишивши приблизно сантиметр. Поверніть вилку-штекер RJ-45 фіксатором вниз, надіньте на кабель, щоб проводки залишилися в потрібному порядку і увійшли до упору в спеціальні жолобки. При цьому оболонка кабелю повинна потрапити всередину вилки. Це охоронить дроти від зламу.
6
Вкладіть вилку в паз на кліщах і щільно стисніть ручку інструменту. Повторіть операцію на іншому кінці кручений пари.