Як виростити гацанію. Газанія Як переносить зиму.

Гацанія являє собою низькоросла рослина сімейства складноцвітих. Воно дуже нагадує ромашку. У цієї рослини щільні листя темно-зеленого або сірувато-зеленого кольору.
Інструкція
1
Різновидів гацаніі можна нарахувати близько півсотні. Найпопулярнішими є сніжно-біла, одинквітковий, пір'яста, дліннострелковая, павичі, блискуча. Відмінність їх вельми умовно. В основному воно полягає в забарвленні квітів.
2
Спочатку потрібно проростити насіння, распикировать сходи, підгодувати розсаду і загартувати її. Тільки після цього можна займатися висаджуванням рослини в грунт. гацанію рекомендується вирощувати на легкій родючому грунті. Одну з головних ролей грає хороший дренаж.
3
Не забувайте про світлолюбна гацаніі. Посів найкраще починати до березня. Тим самим ви можете добитися більш раннього цвітіння. Врахуйте, світловий день взимку набагато коротший. Саме тому варто задуматися про створення штучного освітлення.
4
Досить часто гацанію вирощують у вазонах. Влітку квіти ростуть на вулиці, а взимку - вдома. Розмноження рослин виробляєте за допомогою насіння і розеткових живців. З сім'я гацанія зростатиме досить довго. Від посіву до першого цвітіння проходить 2,5-3,5 місяця.
5
Доросла рослина відрізняється холодостійкістю. Саме тому його можна вирощувати до перших заморозків. В кінці сезону квіти пересадите в горщики і залиште на заскленому балконі. З настанням весни їх знову можна повернути на вулицю. При пересадці будьте вкрай обережні. Не допустіть ушкодження коренів рослини. Гацанія добре переносить зиму в приміщенні, температура в якому не нижче 10 ° C. Помірний полив також дозволить рослині без проблем перенести холоду.
6
У спекотну погоду рослина необхідно систематично поливати. При поливі намагайтеся промочити землю на глибину кореневої системи. Якщо поверхня біля коріння залишиться сухою, то це буде згубно позначатися на розвитку гацаніі. При нестачі води рослини будуть обсипатися квітки. А при перенасичення водою сповільниться зростання рослини. При цьому воно буде часто хворіти.
7
На початку сезону регулярно підгодовуйте гацанію. В результаті відбудеться утворення великої кількості суцвіть.