Як оформити дитячий торт.

Красиво оформити торт до дня народження сина чи доньки під силу будь-якій мамі. Не варто намагатися змагатися з професійними кондитерами. Проявіть фантазію - нескладний, але акуратно виконаний декор буде виглядати дуже ефектно і напевно сподобається дітям.
Вам знадобиться
  • - кондитерський шприц;
  • - паперові корнетики;
  • - марципан;
  • - харчові барвники;
  • - цукрові намистинки;
  • - готова шоколадна глазур;
  • - кольорові драже, мармелад, шоколадна крихта.
Інструкція
1
Надайте торт у нетрадиційну форму. Нехай він буде не звичним круглим або квадратним - це так нудно! Подайте на дитячий стіл торт у формі слона,, машинки, матрьошки або кораблика. Ви можете скористатися готовими формами з магазину. Якщо ж відповідних форм не знайшлося, поступите інакше. Спечіть круглі коржі, промажте їх будь-яким кремом і зберіть торт . Дайте йому трохи просочитися, зверху крем поки не наносите. Виготовте з паперу нескладний трафарет за розмірами торт а. Краще, якщо це буде проста фігура - матрьошка, дзвіночок, кораблик, силует слона. Покладіть трафарет на торт і гострим ножем виріжте контур.
2
Готовий торт покрийте кремом, забарвленим харчовим барвником. Кораблик можна зробити блакитним, дзвіночок - жовтим, слоник - рожевим. Зверху нанесіть візерунки за допомогою кондитерського шприца. Окрасою такого торт а із задоволенням займуться і діти. Видайте їм кольорове драже, шоколадну крихту, цукрові намистинки, невеликий мармелад і надайте свободу дій.
3
Діти дуже люблять їстівні фігурки на торт е. Важливо, щоб вони були не тільки красивими, але і смачними. Тому масляні троянди і прикраси з жорсткою цукрової мастики не підійдуть. Краще виліпити забавні фігурки з марципану. Вибирайте прості форми. Наприклад, на торт , покритий світло-зеленим вершковим або заварним кремом, можна посадити цілу компанію «Смішариків». Їх нескладно зліпити з марципану, пофарбованого різнокольоровими харчовими барвниками. Щоб надати торт у завершеність, прикрасьте його бордюром з крему, а на самому торт е напишіть поздоровлення іменинникові. Написи зручно робити шоколадною глазур'ю, вміщеній в паперовий корнетик.
4
Цікава ідея для дітей постарше - торт з сюрпризом. Спечіть круглий багатошаровий торт з бісквітних коржів. Прошарками їх легким білковим або заварним кремом. Зверху рясно нанесіть збиті вершки, покривши ними і боки торт а. Візьміть вафельні конуси для морозива. За допомогою кондитерського шприца наповніть їх кремом різного смаку (шоколадним, полуничним, ванільним, фісташкові), змішаним з шматочками фруктів, горіхами і бісквітної крихтою. Кожен конус прикрасьте зверху високою «шапочкою» з крему. Прикріпіть «ріжки з морозивом» з боків торт а, вдавивши їх у вершки, щоб добре трималися. Кількість конусів має дорівнювати числу гостей. Обсипте готовий торт срібними цукровими намистинками.