Як виправити високий пінг.

При грі в онлайн-ігри найчастіше вирішальне значення відіграє не тільки навик і спорядження гравця, але і швидкість з'єднання з серверовм. При високому пинге шанси на перемогу близькі до нуля, тому для його пониження ви можете використовувати один з декількох способів.
Інструкція
1
Для забезпечення найбільш високої швидкості з'єднання з ігровим сервером зведіть до нуля число програм, що використовують доступ до мережі одночасно з ігровим додатком. Вимкніть менеджери завантажень, торенти, а також месенджери і браузери. Закрийте як ті програми, які знаходяться на панелі провідника, так і ті, які знаходяться в треї. Проконтролюйте їх відключення за допомогою диспетчера задач. Запустіть його і відкрийте вкладку процесів. Після цього завершите процеси, що відносяться до закритих програмам. Крім цього, відключіть ті процеси, що мають у своїй назві слово update - в даний момент вони викачують оновлення.
2
Мінімізуйте навантаження на процесор, відключивши максимальне число програм, не потрібних на даний момент. Найчастіше перевантажений процесор є причиною високого пінгу. Вимкніть програми, діючі в фоновому режимі і не потрібні на даний момент часу. Дійте подібно попередньому кроці: закривши додаток, контролюйте його відключення за допомогою диспетчера задач. Крім цього, налаштуйте вашу операційну систему в сторону найбільшої продуктивності. Вимкніть графічні ефекти, при необхідності закрийте провідник за допомогою диспетчера задач.
3
Поряд з вищевказаними чинниками, нерідко причиною підвищеного пінгу є використовувані настройки відео в грі, які є надміру високими. Для оптимізації пинга зменшіть їх до мінімуму, після чого поступово підвищуйте. Зверніть особливу увагу на вкладку "додатково" в настройках - найбільш ресурсомісткі з них, як правило, знаходяться саме там. Вимкніть їх повністю, після чого встановіть найбільш низький дозвіл і поступово підвищуйте їх, поки не почнуться перші проблеми з швидкодією. Після цього поверніть останні нормально працюючі настройки і використовуйте даний профіль для гри.
Найчастіше для того, щоб грати і вигравати в онлайн іграх, недостатньо одного вміння, необхідно мати якомога менший пінг . Пінг - це час, за який інформація доходить до сервера і повертається до гравця. Для того, щоб змінити його, необхідно знати, за допомогою яких базових показників його можна змінити.
Інструкція
1
В першу чергу, для того, щоб змінити пінг , потрібно змінити завантаження каналу доступу до мережі інтернет. На неї можна вплинути, зменшивши або збільшивши число активних сполук, завантажень і тому подібних операцій, які займають певний обсяг поточного трафіку. Якщо ви хочете знизити пінг , вам необхідно мінімізувати витрачуваний трафік, а якщо підвищити - то максимізувати.
2
Загальна завантаження процесора. Процеси, що йдуть у фоновому режимі або здійснювані одночасно з грою, можуть підвищити пінг через те, що на них витрачається певний обсяг ресурсів як процесора, так і оперативної пам'яті. Для того, щоб понизити пінг , вам необхідно відключити максимум процесів, а для того, щоб підвищити - запустити максимум програм.
3
У випадку, якщо ваша гра підтримує зміна налаштувань графіки, зверніть увагу на ту конфігурацію, яку ви використовуєте. використання зниженою конфігурації дає менше навантаження на відеокарту, внаслідок чого пінг нижче. Зворотна дія - підвищення якості зображення - увелчівает навантаження на відеокарту, а також пінг відповідно. Для того, щоб вибрати оптимальний дозвіл, вам потрібно мінімізувати конфігурацію і поступово її підвищувати до комфортної гри.