Як закачати в Samsung програми.

Стільникові телефони марки Samsung мають функціоналом, який дозволяє прослуховувати музику, дивитися фільми, а також використовувати різні додатки, такі як електронні словники, браузери, довідники, а також книги та ігри. Для установки додатків на Samsung ви можете використовувати один з декількох способів, відповідних вам.
Інструкція
1
Скачивайте додатки з інтернету, використовуючи вбудований веб-браузер. Найбільш широким вибором володіють фан-сайти, присвячені телефонами даної марки, такі як samsung-fun.ru і samsung-club.org. На них ви зможете знайти ігри, книги, а також безліч програм, як корисних, так і створених для розваги. Знайдіть потрібне вам додаток, після чого впишіть посилання на нього в веб-браузер вашого телефону. Цим ви заощадите трафік, який ви могли витратити на веб-серфінг.
2
Ви також можете закачати додатки безпосередньо в пам'ять телефону, використовуючи дата-кабель. Для цього вам буде потрібно синхронізувати мобільний телефон з комп'ютером. Як правило, все необхідне, а саме, дата-кабель і диск з драйверами входить в комплект поставки стільникового телефону. Інакше буде потрібно придбати їх окремо. Необов'язково шукати дата-кабель і диск з драйверами саме для вашого телефону в одному комплекті, досить знайти дата-кабель, відповідний до вашого апарату по роз'єму. Драйвери і програмне забезпечення, необхідне для синхронізації, ви зможете завантажити на офіційному сайті samsung.com або на фан-сайтах, зазначених вище.
3
Встановіть драйвери і програмне забезпечення, необхідне для синхронізації, на ваш комп'ютер, після чого підключіть телефон. Для коректної синхронізації необхідно здійснювати дії саме в цьому порядку. Скачайте потрібне вам додаток з одного із сайтів, присвячених мобільним телефонам Samsung, зазначених вище. Переконайтеся, що програмне забезпечення "бачить" мобільний, після чого скопіюйте викачане додаток в пам'ять апарату. Чи не відключайте телефон до завершення копіювання. Перезавантажте апарат і переконайтеся, що додаток працює коректно. Після цього відключіть пристрій і відключіть телефон від комп'ютера.