Як домогтися проведення безкоштовної операції на венах.

Варикозне розширення вен - це небезпечне захворювання, яке загрожує пацієнту серйозними ускладненнями. Чим раніше буде проведена операція, тим менше вірогідність ускладнень і тим легше і швидше протікає реабілітаційний період. Приватні клініки та медичні центри пропонують платні послуги за рішенням проблеми найсучаснішими методами. На жаль, дану операцію не всі в змозі оплатити і більшість пацієнтів змушені звертатися в поліклініку, маючи лише медичний поліс ОМС.
Інструкція
1
Якщо ви не можете звертатися в приватну клініку, запишіться на прийом до терапевта. Отримайте напрямок до хірурга. Вас оглянуть і випишуть направлення в регіональний медичний діагностичний центр, де працюють висококваліфіковані лікарі флебологи і є весь спектр необхідного обладнання, так як практично всі регіональні центри мають федеральне фінансування.
2
Черга на прийом до лікаря-флеболога може затягнутися на 1,5-2 місяці, тому при перших появах варикозної хвороби не відкладайте із зверненням до фахівців, особливо якщо ви не володієте достатнім станом, щоб оплатити екстрену операцію в приватних клініках .
3
Як тільки підійде ваша черга, флеболог огляне вас і призначить необхідне обстеження. На підставі обстеження лікар вирішує, потрібно вам операція чи можна обійтися амбулаторними методами лікування.
4
Якщо лікар вирішив, що операція необхідна, вас запишуть на чергу для планового проведення хірургічного лікування. За тиждень до операції ви здасте всі необхідні аналізи і отримаєте місце в крайовому стаціонарі.
5
Вся операція і післяопераційний догляд оплачуються з фонду ФОМС, тому операція буде проводитися на тому обладнанні, яке на даний момент є в клініці. Те ж відноситься до видаткових матеріалів, якщо ви не проведете додаткову оплату.
6
Якщо у вас утворився тромбоз, піднялася висока температура, то чекати своєї черги вам не доведеться. Вам проведуть екстрену позапланову та позачергову операцію.
7
Операцію на венах позачергово можуть зробити вагітні жінки, у яких на фоні вагітності розвинувся гострий тромбоз або варикозне розширення вен загрожує ускладненнями.
8
Для проведення строкової безкоштовної операції жінка повинна принести напрямок від гінеколога і звернутися до хірурга в поліклініку за місцем проживання, якщо в районній поліклініці немає лікаря-флеболога.