Як розмагнітити телевізор. Намагнітити екран телевізора.

Практично у кожного жителя цієї планети є улюблена передача, серіал або кінофільм. Як би ми цього не хотіли, але засіб для перегляду телепрограми іноді виходить з ладу. Часто буває, що телевізори з електронно-променевою трубкою (ЕПТ) починають міняти кольори в зображенні картинки: у вашого телевізора на екрані можуть з'явитися зеленню або червоні смуги по краях зображення. Позбутися від такого неприємного явища допоможе розмагнічування екрану телевізора.
Вам знадобиться
  • Спеціальний прилад (дросель) для розмагнічування кінескопів.
Інструкція
1
Як правило, визначити несправність монітора, а саме - виявити появу зеленних смуг під силу каждолму. Причин може бути дві: - намагніченість екрану телевізора (кінескопа); - зрушення маски кінескопа.
2
Намагніченість екрану телевізора виникає через те, що поруч з телевізором можуть перебувати електропобутові прилади, які володіють своєю магнітною силою. Протидія цих сил викликає намагнічування. Якщо ви звернете увагу на деякі електроприлади в магазині побутової техніки, то в інструкції по експлуатації або ціннику вказано пункт екранована захист (спосіб захисту). У багатьох моделей аудиоустройств ця опція є обов'язковою. Приміром, аудиоколонки для комп'ютера, без екранування динаміків викликають швидку втрату працездатності поблизу стоїть монітора. Зрушення маски кінескопа не може бути справний, тому оцінюється в ціну нового монітора (кінескопа).
3
Існує 2 способи виправлення намагниченности телевізора: + - при появі малої намагниченности в складі телевізора передбачений захист від такого фактора, який уражує зображення на екрані (петля розмагнічування). Досить вимкнути телевізор і залишити його в стані очікування (спокою) від декількох до кількох годин (залежить від моделі телевізора) .- якщо «петля розмагнічування» не впоралася, то вам необхідно придбати, а краще позичити спеціальний дросель, який виробляє розмагнічування кінескопа телевізора . При розмагнічуванні цим приладом необхідно дотримуватися точне послідовність дій, яка детально розписана в інструкції по експлуатації. Принцип роботи СС дроселем вам також може підказати приятель, у якого ви, можливо, візьмете цей прилад.
Іноді ЕЛТ- монітори починають міняти кольори в зображенні картинки, наприклад, на екрані можуть з'явитися зелені або червоні смуги по краях зображення. Тому в більшості ЕПТ-моніторів передбачена функція розмагнічування, яка дозволяє позбавитися від даного явища, а також підвищує якість картинки.
Інструкція
1
Для початку знайдіть керівництво до використання монітора. Ретельно вивчивши його, ви можете виявити необхідну інформацію. Якщо керівництва немає під рукою, то ви можете спробувати розмагнітити монітор декількома способами.
2
Більшість сучасних моніторів мають функцію автоматичного розмагнічування при включенні в мережу. Тому найбільш простий спосіб розмагнітити ЕПТ-монітор - вимкнути його, а потім включити, при цьому ви повинні почути специфічний звук, що нагадує клацання. Якщо ви не почуєте цей звук, це значить те, що монітор не підтримує дану функцію.
3
Спробуйте знайти спеціальну кнопку розмагнічування монітора на одній з бічних панелей. Зазвичай шукана кнопка знаходиться поруч з кнопкою виключення монітора.
4
Також функція розмагнічування може знаходиться в одному з розділів меню монітора. Спершу необхідно відкрити меню, натиснувши на одну з кнопок на панелі монітора. Далі, як тільки ви знайдете дану функцію, включите її. Ви повинні почути шум розмагнічування, а екран повинен короткочасно згаснути.