Як зробити Opera стандартним браузером.

Для перегляду веб-сторінок в даний час існує безліч браузерів. У кожного з них є свої переваги і недоліки, і кожен користувач вибирає той, який здається йому найбільш зручним. Особливо якщо планується використовувати цей браузер за замовчуванням - тобто відкривати в ньому посилання з пошти, скайпу і інших месенджерів. Однак часто буває так, що при установці система автоматично вибирає і встановлює браузер за замовчуванням - найчастіше це Internet Explorer. Як же змінити це, якщо ви віддаєте перевагу Opera?
Інструкція
1
Для того щоб зробити інтернет-браузер Opera вашим браузером за замовчуванням, або стандартним браузером , для початку необхідно зрозуміти, чи встановлена Opera на вашому комп'ютері. Для цього зайдіть в «Панель управління» (практично в будь-якій системі в неї можна потрапити через «Пуск») і відкрийте пункт «Програми» або «Установка/Видалення програм». У вікні, ви побачите список програм, встановлених на вашому комп'ютері, в алфавітному порядку. Opera, якщо вона встановлена, буде відображатися в цьому списку.
2
В тому випадку, якщо браузер Opera у вас не встановлений, необхідно встановити його. Зробити це можна на офіційному сайті програми www.opera.com. У сайту є російський інтерфейс. Безпосередньо на головній сторінці, на банері сайту, ви побачите кнопку «Завантажити версію 11.52 для Windows»; якщо її немає, під банером розташовується горизонтальне меню, з якого вам треба вибрати перший пункт: «Opera для PC, Mac і Linux».
3
Натисніть на кнопку «Завантажити версію 11.52 для Windows». Завантаження або почнеться автоматично, або ви побачите сторінку з текстом «Дякуємо вам за завантаження. Якщо завантаження не розпочалася, натисніть тут ». Пройдіть по посиланню, і завантаження почнеться.
4
Після того як браузер завантажити, встановити його на свій комп'ютер. Після запуску файлу Opera_1152_int_Setup.exe відкриється вікно з текстом: «Натиснувши" Прийняти і встановити ", ви приймаєте" Умови використання Opera "». Натисніть «Прийняти і встановити», і браузер Opera буде встановлений на ваш комп'ютер.
5
Після установки Opera автоматично стане вашим браузером за замовчуванням.
6
Якщо Opera вже встановлена на вашому комп'ютері, але не "бажає бути" браузером за замовчуванням, необхідно зробити наступне. Відкрийте браузер і в лівому верхньому куті натисніть на кнопку з червоною буквою «О» і написом «Opera». У розгорнулося меню виберіть «Налаштування: Загальні настройки». Потім виберіть вкладку «Розширені» і в ній пункт «Програми». Відкриється вікно, що містить поле «Перевіряти, що Opera - браузер за умовчанням». Поставте галочку в цьому полі і перезапустіть браузер. При запуску з'явиться вікно з питанням «Opera не встановлена як браузер за замовчуванням на вашому комп'ютері. Визначити Opera як додаток за замовчуванням для перегляду веб-сторінок? ». Натисніть «Так», і Opera стане браузером за замовчуванням на вашому комп'ютері.