Як прати зимові пуховики. зимові пуховики стиль.

Пуховик - найбільш практична і надійна верхній одяг, призначена для холодної пори року. Хороший пуховик не продувається, а його поверхня просочена спеціальним розчином, який не дозволяє волозі проникати всередину. Але, як і будь-яка річ, він мажеться, і рано чи пізно його доведеться прати.
Інструкція
1
Випрати пуховик можна в машині-автомат або навіть вручну. Тільки останній варіант буде дуже виснажливим і потребують найбільш ретельного полоскання. У кожному разі перед пранням зніміть комір, виверніть річ навиворіт, застебніть його на всі ґудзики і замки. Це допоможе уникнути вигнутих зубів блискавки і втрачених застібок.
2
Уважно вивчіть інформацію, яка «зашифрована» на етикетці. Швидше за все, фірма-виготовлювач попередить вас про те, що прати пуховик слід засобами без відбілювача, а температура води повинна бути не вище 30 градусів. Дотримуйтесь вказівок, і ви значно продовжите життя вашої зимовому одязі. Використовуйте рідкі миючі засоби, так як від звичайного порошку залишаються трудновиводімиє розводи.
3
Щоб пух не загубив в безформні грудочки, вибирайте делікатний режим прання. Разом з річчю покладіть в машинку пару-трійку тенісних м'ячиків. Прополощіть пуховик не менше двох разів на малих обертах (м'ячики виймати не обов'язково). Якщо перете вручну, полоскати потрібно більше трьох разів і з особливою ретельністю, а віджимати - НЕ скручуючи, а грудочкою. Перед сушінням дайте воді стекти, залишивши мокрий пуховик прямо в тазику.
4
Сушіть виріб поблизу джерела тепла в розправленому вигляді. Щоб надати йому форму, періодично струшуйте і злегка збивайте його, як подушку. Не залишайте пуховик недосушеними, так як пух всередині може зіпсуватися від вогкості, що стане причиною неприємного запаху. Щоб виріб не втрачало відповідний вид, не скручуйте після сушки, а вішайте на плечики.
Корисна порада
У багатьох великих магазинах побутової хімії продаються спеціальні засоби для прання пуховиків. Скористайтеся ними або звичайним рідким милом з м'яким складом.
Будь-яка річ вимагає правильного догляду, то ж стосується і зимового пуховика. А оскільки у багатьох зараз є пральні машини, важливо знати, як прати зимовий пуховик в машинці.
Інструкція
1
Першим ділом дізнайтеся, чи можна ваш пуховик прати в машинці. Зазвичай це пишуть на спеціальному ярлику, який є на будь-якому одязі. Уважно подивіться, що там вказано з приводу прання вироби. Прочитайте, якої температури має бути вода при пранні пуховика в машинці, який режим потрібно використовувати для прання і віджиму, який засіб для прання можна використовувати.
2
На більшості пуховиків зазвичай вказують одні й ті ж вимоги для прання, тому дотримуйтесь того, що буде сказано далі. Встановіть режим під назвою «Делікатне прання» або «Делікатний режим». Поверніть покажчик температури до позначки 30 градусів. Потім додайте у відповідний відсік миючий засіб, краще, щоб воно було рідким і призначалося для прання делікатних тканин.
3
Виробники пуховиків радять прати зимовий пуховик в машинці за допомогою декількох тенісних м'ячиків, тому заздалегідь подбайте про їх наявність в домі і перед самою пранням покладіть в барабан пральної машини 3 м'ячика разом з пуховиком (щоб пух не збивається). Краще не періть свій пуховик разом з іншими речами.
4
Полощіть зимовий пуховик в пральній машинці як мінімум 3 рази. Це дозволить добре вимити миючий засіб і заводську пил. Потім поставте регулятор віджиму на найменшу кількість обертів, м'ячики при цьому не прибирайте з барабана.
5
Щоб просушити пуховик, залиште його в пральній машині або розмістіть біля якого-небудь джерела тепла. Час від часу збивайте його як подушку, щоб пух рівномірно просох.
Зверніть увагу
Чи не сушіть свій зимовий пуховик біля відкритого вогню - так ви ризикуєте залишитися без улюбленої речі, або через вашу необережності може початися пожежа.
Корисна порада
Пам'ятайте, що всі речі, які мають замки і ґудзики, краще застебнути перед пранням, а пуховик потрібно ще й вивернути навиворіт.