Як вести себе з лікарями в дитячій поліклініці.

Відвідування дитячої поліклініки - обов'язковий захід для дітей будь-якого віку. А з урахуванням того, що малюки часто хворіють, походи в поліклініку відбуваються досить часто. Тому необхідно виробити тактику спілкування з лікарями .
Інструкція
1
Перш за все, визначте, до якого типу можна віднести вашого лікуючого лікаря. Якщо доктор підходить до лікування вашої дитини з чисто формального боку, обмежуючись збіглим оглядом і випискою ліків, то і ви ставитеся до відвідування цього лікаря, як до чисто формальної процедурі. Будьте ввічливі, делікатні, не влаштовуйте скандалів і повчальних бесід. Адже саме ваш районний лікар займається випискою лікарняних листів і напрямків на госпіталізацію. Якщо вам раптом знадобитися отримати якийсь медичний документ, то він може пригадати вам колишні претензії, і процес оформлення паперів затягнеться.
2
Ставитися до порад такого доктора слід з великою обережністю. Якщо не проведено якісне обстеження, то велика ймовірність помилкового діагнозу. А значить, призначене лікування може нашкодити вашій дитині. Тому якщо ви «закріплені» за лікарем, практикуючим формальний підхід в лікуванні, то паралельно консультуйтеся у іншого спеціаліста. І ви побачите, що їх думки з зрозумілих причин часто будуть розходитися.
3
Є й інша категорія лікарів. Вони сумлінно оглянуть вашої дитини, чемно поговорять з вами, але призначать вам ряд дорогих ліків і порадять аптеку, в якій їх потрібно купити. Можливо, це просто збіг, і вашої дитини дійсно можуть вилікувати тільки ці ліки. А можливо підприємливий доктор має відсоток з продажів даного препарату. До якої б точці зору ви не схилялися, не поспішайте звинувачувати лікаря в «змові», писати скарги і залучати контролюючі органи. Зателефонуйте в довідкову аптек і дізнайтеся де найвища і найнижча ціна на дані ліки. І купіть препарат там, де дешевше.
4
Ну а якщо вам пощастило потрапити до добросовісного, досвідченому і кваліфікованому фахівцю, який дійсно любить дітей, то поставтеся до цієї людини з належною увагою і повагою. У такого лікаря ви можете консультуватися з різних питань, дізнатися цікаві для вас медичні дані. Але не засинайте його питаннями. Якщо у вас є телефон доктора, чи не відволікайте його від роботи по дрібницях, телефонуйте в разі крайньої необхідності. В подяку за допомогу і чуйність привітайте лікаря з професійним святом.
Корисна порада
3 жовтня - Міжнародний день лікаря.