Як вибрати плазму.

Ви вирішили придбати телевізор з плоским екраном, але не знаєте, який з безлічі варіантів вибрати? За роки, що минули з першої появи плазми, цей продукт удосконалювався багато разів. Щоб переконатися, що запропонований продавцем варіант для вас ідеальний, необхідно детально ознайомитися з його технічними характеристиками.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, чи потрібен вам плазмовий телевізор або більше підійде панель. Якщо просто набрид старий екран і захотілося придбати щось побільше і покруче, переважніше буде телевізор. Якщо ж вам хочеться обладнати справжній домашній кінотеатр, краще вибрати панель. Вона відрізняється різноманітністю портів і роз'ємів, наявністю додаткових аксесуарів і функціональних можливостей.
2
Оцініть діагональ пропонованого варіанта. Плазму ділять на три категорії: з діагоналлю менше 40 дюймів, від 41 до 49 і більше 50 дюймів. Врахуйте, що для 42 дюймів нормальна дистанція перегляду - 3 метра, а ось для 50 - вже 4 метри. Якщо спробувати підсісти ближче, то брижі в очах гарантована.
3
Тепер зверніть увагу на контрастність і яскравість. Чим вище ці показники, тим краще якість воспроизводимой картинки. Значення яскравості плазми варіює від 450-500 кд/кв.м в недорогих моделях до 1400-1500 кд/кв.м - в більш просунутих.
4
Показник дозволу екрану пов'язаний з кількістю пікселів. Чим вище показник, тим більше однорідно зображення. Для недорогих моделей з діагоналлю 42 дюйма дозвіл складе 852x480 пікселів. Більш просунуті зразки такого ж розміру вже можуть похвалитися дозволом 1024x768.
5
Не забудьте приділити увагу додатковим відмінностям пропонованих варіантів. Дуже важлива наявність антистатичного покриття, що захищає від виникнення електростатичного заряду, а значить і від притягання пилу. Не можна обійти увагою покриття антивідблиску. Його наявність зменшує віддзеркалення зовнішнього світла від скляної поверхні телевізора.Сегодня виробництво плазми бурхливо розвивається, тому кожен зможе знайти собі модель за коштами і потребам. Підійшовши до придбання даного товару серйозно і зробивши продуманий вибір, ви отримаєте від своєї покупки масу задоволення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y0Q_o7lI4So