Чому годинник поспішають. механічний годинник поспішають.

Роботу годин прийнято називати "ходом", тому під час роботи вони можуть як спізнюватися, так і поспішати. Причини для поспіху у кожного виду годин будуть свої.
Механічні годинник можуть поспішати, бо Намагнітити волосок балансу. Віднесіть годинник в майстерню, там його розмагнітиться. «Поспіх» може початися і тому що на волосок потрапило масло, наприклад, якщо ви намагалися змазати механізм самостійно. Електронні годинник можуть поспішати з-за генератора імпульсів, який перестав витримувати кількість імпульсів в одиницю часу. Щоб електронні годинник прослужили довго, доглядайте за ними, намагайтеся періодично протирати від пилу і не допускайте намокання годинникового механізму. Враховуйте температурні режими, деякі моделі перестають працювати від різких передових. Ставтеся до годинника акуратно, так як на точність показань впливають найменші пошкодження. Настінні електронні годинник , що працюють від електричної мережі, можуть поспішати через нестабільність мережевого живлення. В електронному годиннику є налаштування для коригування ходу. Якщо ви не хочете віддавати годинник в ремонт, можете підкоригувати їх хід, встановивши потрібні значенія.Еслі поспішають комп'ютерні годинник , причин може бути кілька. Для початку спробуйте синхронізувати час через інтернет. Якщо це не допомогло або комп'ютер не підключений до інтернету, налаштуйте годинник самостійно. Перевірте правильність часового поясу, подкорректируйте час вручну або поміняйте батарейку. Елемент живлення комп'ютерних годин знаходиться в системному блоці на материнській платі. По виду батарейка схожа на ті, що стоять у звичайних електронних годиннику - велика, кругла, плоска. Якщо годинник поспішають і з новою батарейкою, доведеться налаштовувати БІОС. Не беріться за цю роботу, якщо ви не знаєте, де знайти параметри, які впливають на хід годинника. Пам'ятайте, що самостійна настройка може призвести до незворотних наслідків. Перш вивчіть інструкції з Біосен вашого комп'ютера, але краще зверніться до фахівців.
Кожний новий ранок за вашим вікном - це ще один початок наступного дня, ніколи не повторює попередній. Чи можна зробити так, щоб ваш настрій не залежало від того, нависла чи за вікнами сіра осіння хмара або в скло постукали перші промінчики сонця, чи можна навчитися прокидатися з радісним настроєм, навіть якщо ви лягли за пару годин до світанку? Усього кілька маленьких хитрощів - і ствердну відповідь на ці питання зможуть дати не тільки жайворонки, а й сови.
Інструкція
1
Не поспішайте прокидатися! Часто саме стрес, який відчуває ваш організм від необхідності різко вирватися з дрімаючого стану, призводить до дискомфорту і появи поганого настрою. Не схоплюватися з ліжка в момент дзвінка будильника, дозвольте собі трохи полежати в ліжку, потягнутися, може бути навіть трохи подрімати. Заведіть годинник на 10 хвилин раніше, і потратьте цей час на те, щоб поніжитися в ліжку. Це має бути час, який ви усвідомлено даруєте своєму організму, - і оцінивши це, він відповість вам дозою позитивних емоцій.
2
Вибирайте будильник, який не тільки допомагає швидко прокинутися, але і дозволяє зробити це з задоволенням. Сьогодні є безліч різновидів самих різних годин, що розрізняються забарвленням, стилем, принципом функціонування, музикою. Напевно серед них є той, який піднімає вам настрій. Для когось радість - почути з ранку улюблених радіоведучих, хтось хоче, ледь відкривши очі, насолодитися сонячно-жовтим корпусом годин ... Варіантів маса!
3
Підготуйтеся до наступу ранку заздалегідь. Зберіть сумку, погладьте одяг, зробіть заготовки для сніданку. Розкладіть речі так, щоб їх можна було легко знайти. Вам буде набагато приємніше прокинутися в красивій, акуратною і прибраній кімнаті, знаючи, що не потрібно нікуди поспішати, що все лежить на своїх місцях, ніж, ледь відкривши очі, поринути в хаос, серед якого вам належить протягом мінімально короткого часу знайти масу самих різних речей. Ранок не терпить поспіху, воно має бути прелюдією до прийдешнього дня, неспішної і приємною.
4
Чи не налаштовуйте себе вороже по відношенню до ранку. Чому ви прокидаєтеся з поганим настроєм? Просто тому, що звикли до цього. Але ж насправді в цьому часу доби стільки всього прекрасного! Це перші боязкі проблиски світанку, це можливість пройтися по тихим, ще не переповненим галасливими натовпами вулицях, це неквапливі півгодини, проведені в затишній кухні з цікавою книгою та чашкою гарячого шоколаду. Робочий день ще не розпочався, і у вас є унікальний шанс витратити хоч трохи часу лише на себе. Скористайтеся ним, і ви напевно відчуєте прилив радості і щастя від раннього прокидання!