Як зробити так, щоб вручення подарунка приносило задоволення.

Отримувати подарунки з приводу і без, зрозуміло, приємно. Однак не всі сюрпризи доставляють задоволення . І справа навіть не в тому, що одаровуваному людині може не сподобатися вміст красивої упаковки. Причина криється в обопільній обміні емоціями. Вручаєте подарунок з посмішкою - отримуєте подвійну дозу позитивної енергетики натомість. І навпаки. Друге відбувається куди частіше, адже підносити дар вміють не всі і не завжди. Робити сюрпризи потрібно з задоволення м, на допомогу вам - маленькі хитрощі і поради.
Вам знадобиться
  • - подарунок;
  • - листівка;
  • - упаковка.
Інструкція
1
Виділіть у своєму графіку вільний час для придбання подарунка. Здійснюйте обхід магазинів не поспішаючи, не поєднуючи з іншими турботами. Презент, куплений в найближчому торговому центрі від будинку іменинника, не самий відповідний вибір. Виняток, коли бажаний об'єкт дійсно продається саме там. Займатися пошуками предмета краще з хорошим настроєм, без смутку, нудьги і втоми. Уявіть, що це ваша мета: «добути» самий незвичайний сувенір, наприклад.
2
Купуйте ті речі, які здаються вам найбільш підходящими для друга або подруги. Орієнтуйтеся на свої фінансові можливості, щоб не засмучуватися, якщо бажаний об'єкт вам не по кишені. Подарунок може складатися з одного предмета, а може з декількох. Головне, щоб ваш вибір не здався необдуманим. Найчастіше ображає, коли вам дарують річ, куплену «на авось», ненароком, з надією, що вона вам знадобиться.
3
Приділіть увагу упаковці. Приємно спостерігати, як в одержувача презенту блищать очі і тремтять руки, коли той розгортає шарудить папір. Вибір величезний - використовуйте пакувальний папір, декоративні пакети, стрічки, банти, намиста і навіть тканину для драпірування. Задекорувати подарунок ви можете в спеціалізованих магазинах або зробити це самостійно. Таке проведення часу доставить чимало позитивних емоцій. Ви відчуєте себе справжнім чарівником, що творить чудеса.
4
Згадайте про листівку. Вітальна картка або красиво оформлене лист з побажанням стануть прекрасним доповненням. Змайструвавши листівку своїми руками, ви вкладете в неї частинку своєї душі і тепла. Одержувач просто не зможе не відчути такого прояву уваги і турботи.
5
Визначте для себе, коли краще вручати подарунок. Хтось віддає перевагу підносити дар, ледве увійшовши на поріг будинку, а хтось по закінченню вечора. Як варіант, якщо передбачається застілля, ви можете вручити презент одночасно з вимовою тосту. Для вас важливо відчувати себе максимально комфортно, розкуто і впевнено. Тільки тоді ви зможете привітати людину з радістю і задоволення м. В іншому випадку, вам доведеться фальшивити і «натягувати» посмішку.
6
Якщо презент незапланований, постарайтеся дізнатися, в якому настрої перебуває одержувач. Якщо у вашої дівчини день не пішов з ранку або вона поспішає, ваш сюрприз буде хоч і приємний, але все ж трішки недоречний. Це відіб'ється не тільки на її обличчі, очах, а й в інтонації. Відповідно, частка іронії чи байдужості дістанеться і вам.
7
Поміняйте плани або перенесіть зустріч, якщо відчуваєте себе неважливо. Ваша інтуїція ніколи не підведе, якщо будете вчасно до неї прислухатися. Прийшовши в гості із застудою або в поганому настрої, ваш візит станеться виключно позичанням, адже поведінку і самопочуття навряд чи можна буде замаскувати.
Корисна порада
У моменти, коли вручення подарунка виявляється не таким приємним, як планувалося, включіть свою акторську майстерність, відгородіться від негативу і посміхніться. Це найкраща зброя в боротьбі з непередбаченими обставинами.