Як заздалегідь підготуватися до вінчання в церкві.

Весільний обряд без церемонії вінчання здається неповним. Однак цей обряд, так само як і саме весілля, вимагає чималих часових витрат. Тому до вінчання слід готуватися заздалегідь і трохи видаляти по часу від дати самого весілля.
Інструкція
1
Визначтеся з датою проведення вінчання. Для цього зайдіть в церкву і поговоріть зі священиком про сам обряді, з'ясуйте у нього всі нюанси, дізнайтеся, чи точно дозволено вам вінчатися або є якісь проблеми. Попередньо запишіться на саме вінчання. Іноді в храмах є вже готові розкладу вінчань, і на місці ви можете вибрати не тільки день, але час проведення обряду. Пам'ятайте, що на час постів вінчання в церкви не проходять.
2
Якщо є побажання щодо певного священика, то можна записатися на той день, в який він проводить службу.
3
Приготуйте весільний наряд. У нареченого - це костюм, сорочка, взуття. У нареченої - біле закрите довгу сукню, рукавички, якщо рукава короткі або відсутні зовсім, закриті туфлі, хустку або шарфик, або фата на голову.
4
Придбайте кільця, як правило, срібні. Обручки зовсім не відрізняються від тих, які надягають на пальці наречений і наречена в РАГСі.
5
Купуйте вінчальні свічки. Вони відрізняються від інших своєю значною висотою і чотири хусточки під них. Хусточки можуть бути прикрашені вишивкою.
6
Обов'язково придбайте ікони Спасителя та Пресвятої Богородиці.
7
Виберіть собі свідків, які необхідні на церемонії вінчання. Це мають бути ті люди, яким ви повністю довіряєте, і які знають багато про вас, залишаючись відданими друзями.
8
Незадовго перед вінчанням пройдіть обряд Сповіді і Причастя. За день до вінчання дотримуйтесь пост, цнотливість. В день вінчання з 12 години ночі наречений і наречена не повинні нічого ні їсти, ні пити, ні курити.
Зверніть увагу
Замовляючи фото і відеозйомку, попередьте батюшку, адже тільки з його благословення ця процедура доречна.
Корисна порада
Вінчальні набори можна знайти практично в кожній церковній лавці. А вінчальні хусточки можуть бути виконані вручну - черниці-рукодільниці вишивають на хустинках дивовижні візерунки.