Як використовувати відео для вивчення англійської мови.

Відео грає важливу роль у вивченні англійської мови . Його використовують для навчання аудіювання (сприйняття іншомовної мови на слух), воно допомагає створити динамічну наочність, що робить заняття більш цікавим. Однак звичайний перегляд фільмів не дасть ніякого ефекту, щоб ця методика спрацювала, потрібно підійти до справи правильно.
Інструкція
1
Робота з відео повинна включати в себе три основних етапи: преддемонстраціонний, демонстраційний і последемонстраціонний.
2
На першому етапі необхідно зняти мовні труднощі сприйняття тексту до фільму. Введіть і закріпіть нові слова і вирази, проаналізуйте функціональні типи висловлювань, використовуваних у фільмі, а також автентичні розмовні форми, або лингвострановедческие реалії.
3
Перед безпосереднім переглядом фільму необхідно виконати ряд завдань, пов'язаних з подальшим переказом змісту, на певну послідовність, динаміку взаємодії та поведінки персонажів. Можна виконати і завдання на характеристику та оцінку міститься у фільмі інформації.
4
Бажано, щоб така робота проводилася під керівництвом викладача або репетитора, але якщо такої можливості немає, або ви вирішили самостійно вчити англійську мову, то вибирайте відеоуроки з предпросмотровимі і послепросмотровимі завданнями.
5
Безпосередньо демонстраційний етап відеофільму повинен супроводжуватися активною діяльністю учня. Можна виконувати декілька завдань під час перегляду: робити записи в опорному конспекті, або ж записувати опорні слова і фрази і так далі.
6
Після перегляду фільму слід проконтролювати розуміння змісту і мовних засобів, використаних у фільмі. Особливу увагу приділіть переказу змісту. Це можна зробити від імені різних героїв фільму. Дуже цікавий прийом «муха на стіні» (a fly on the wall), який має на увазі розповідь від імені стороннього спостерігача, який стежив за всім, що відбувається в сюжеті.
7
Доцільно провести рольове відтворення тексту (особливо, якщо у фільмі багато діалогів і полілогів), озвучування відео, обговорити ситуацію, можливі шляхи вирішення проблеми (якщо така є) і багато іншого.