Як встановити меню на телефон.

Сучасні мобільні телефони підтримують функцію заміни внутрішньої оболонки: тим, меню і інших елементів графіки. Це дає вам можливість налаштувати зовнішній вигляд системи свого телефону відповідно вашим перевагам.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - телефон;
  • - кабель;
  • - файли іконок і меню для телефону.
Інструкція
1
Завантажте на комп'ютер іконки і меню для телефону. Для цього перейдіть за посиланням http://www.topse.ru/files/cat65.html. Далі підключіть телефон до комп'ютера, перейдіть в системну папку за допомогою програми Far Manager, наприклад, в Sony Ericsson це директорія tpa/preset/system/menu.
2
Скопіюйте викачані іконки і файл меню (зазвичай виглядає як menu.ml) у цю папку. Підтвердіть процес копіювання натисканням на «ОК».
3
Виконайте установку флеш- меню в телефон. Для цього вам знадобиться файл меню у форматі swf. Його необхідно прив'язати до вашої теми. Це ви можете виконати з використанням додатка Easy Flash. Завантажити його можна за посиланням http://www.topse.ru/files/file6343.html. Скачайте та встановіть програму на комп'ютер.
4
Запустіть Easy Flash, щоб виконати прив'язку файлу до теми і отримати можливість установки меню на телефон. Виберіть поле «Тема», вкажіть шлях до своєї теми, вона повинна мати формат * .thm. Далі в полі «флеш- меню» вкажіть своє меню у форматі swf.
5
Клацніть по кнопці «Create It!». Відкрийте папку з програмою, в ній знайдіть створений архів з назвою теми. Запустіть програму для з'єднання телефону з комп'ютером, перейдіть в полі «Misc files», виберіть створений пакет для додавання меню в телефон.
6
Натисніть кнопку «Flash». Вимкніть телефон і натисніть «С», вставте кабель. На екрані з'явиться повідомлення Phone detached, це означає, що процес закінчений. Закрийте програму, від'єднайте телефон, витягніть і знову поставте акумулятор, увімкніть телефон.
7
Виконайте прив'язку теми до файлу меню за допомогою програми Themes Creator (http://www.topse.ru/files/file632.html). Відкрийте тему з його допомогою, виберіть меню Tools, запустіть команду Edit Xml. Впишіть в файл наступний текст: . Клацніть« ОК ». Встановіть тему і меню в телефон аналогічно попередньому пункту.