Як перевозити човновий мотор.

Човновий мотор - складний і дорогий механізм, що вимагає обережного поводження. Це стосується не тільки його експлуатації, а й інших аспектів, в тому числі транспортування, коли мотор не може служити в якості двигуна. Перевезення сухопутним транспортом має ряд особливостей, які слід враховувати.
Інструкція
1
Перевезення у вертикальному положеніі.Самим правильним для перевезення мотор а (як і для його зберігання) є вертикальне положення, аналогічно тому, в якому він експлуатується на човні. У разі перевезення у вертикальному положенні потрібно стежити, щоб зазор між нижньою частиною мотор а і дорогий був достатнім, інакше в процесі транспортування мотор може бути пошкоджений. Якщо зазор недостатній, можливе транспортування в відкинутому положенні, наприклад, за допомогою транцевой бруса. Не слід під зав'язку наповнювати паливний бак, так як при нагріванні бензин розширюється в обсязі. Це може привести до нагнітання тиску всередині паливного бака, а, отже - до витоку палива і виникнення пожежонебезпечної ситуації.
2
Перевезення в горизонтальному положенні двухтактного мотор аПеревозка двухтактного мотор а в горизонтальному положенні, як правило, некритична, однак потрібно враховувати кілька нюансів. В першу чергу не можна допустити витікання бензину з карбюратора. Редуктор («нога») повинна знаходитися нижче, ніж двигун. Для запобігання пошкоджень слід надійно закріпити мотор і підкласти під нього щільний матеріал.
3
Перевезення в горизонтальному положенні чотиритактного мотор аЧетирехтактний мотор можна перевозити тільки на правому боці, інакше можливе витікання масла з картера і потрапляння його в голівку циліндра, що може привести до нанесення ушкоджень двигуну. Також потрібно приділити належну увагу його закріпленню і м'якій підкладці. Як і у випадку з двотактним мотор ом, редуктор чотиритактного не повинен знаходитися вище двигуна.
Зверніть увагу
У горизонтальному положенні мотор може знаходитися тільки на час перевезення, зберігання обов'язково у вертикальному положеніі.Прі перевезенні човна на автопричепі не слід користуватися підпірною важелем для відкидання мотора, оскільки через тряски можливо зіскакуванню мотора з підпірки і його завал. Якщо мотор не можна перевести на причепі в горизонтальному положенні, краще скористатися додатковим підпірною пристроєм, щоб закріпити мотор в вертикальному положенні.