Як налаштувати звук в кінотеатрі.

Домашній кінотеатр являє собою цілий комплекс відео- та аудіообладнання, призначений для перегляду кіно з максимальною якістю звуку , який оточує глядача з усіх боків завдяки кільком колонкам.
Вам знадобиться
  • - домашній кінотеатр.
Інструкція
1
Виберіть приміщення, щоб встановити домашній кінотеатр. Ідеальним варіантом для повноцінного і якісного перегляду буде обладнання спеціальної кімнати, в центрі якої треба помістити домашній кінотеатр. Поставте відеомонітор, а також фронтальні гучномовці біля однієї стіни, біля протилежної - диван або крісла для глядачів.
2
Між стіною і місцями для людей залиште трохи простору. Це розташування оптимально з точки зору акустики. Біля стіни спостерігатиметься надлишок басів, а також ви можете розташувати гучномовці ззаду слухача, що створить ефект оточення звуком. Використовуйте типову схему розташування обладнання при налаштуванні домашнього кінотеатру http://www.adkkrasnoyarsk.ru/upic/24.jpeg.
3
Виконайте настройку конфігурації системи, щоб забезпечити максимальну якість звуку в домашньому кінотеатрі. В першу чергу виберіть режим відтворення басів гучномовцями, тиловим і фронтальними. Це залежить від того, які гучномовці використовуються. Якщо вони маленькі, то виключіть з них басові складові. Для відтворення басів використовуйте сабвуфер. У випадку з великими колонками використовуйте відтворення всього діапазону гучномовцями.
4
Виберіть режим відтворення басів центральним гучномовцями. Якщо він великий і розміщується позаду екрану, застосуйте варіант Wide, встановіть на нього подачу сигналу з Басов складовими. У разі розміщення центрального гучномовця на відеодисплей виберіть режим Normal.
5
Встановіть час затримки при налаштуванні центрального каналу. Якщо фронтальні гучномовці розташовуються по дузі, то це не потрібно. Якщо вони розташовані по прямій, тоді затримайте сигнал. Затримка звуку в 1мс потрібна на кожні тридцять см різниці відстані між розташуванням гучномовця і колонок від слухача.
6
Встановіть рівні гучності каналів. Для цього використовуйте загальний регулятор гучності ресивера, а також регулятори для окремих каналів. Відрегулюйте гучність таким чином, щоб був однаковий рівень для всіх гучномовців. Це можна зробити за допомогою тестового сигналу ресивера або відтворення фрагмента фільму. Якщо ви почуєте сильне гуркотіння басів, зменшіть гучність сабвуфера. Це основні регулювання звуку для домашнього кінотеатру.