Як зробити чохол.

Якщо у вас вдома є непоказний стілець, який псує загальну картину кімнати, не поспішайте його викидати. Якщо стілець в цей час ще й якісний і добротний, то викидати його - це просто блюзнірство. Ви можете зробити для стільця чохол, який повністю змінить зовнішній вигляд навіть самого некрасивого стільця на краще. Крім того, чохол легко знімається і надівається, що робить його дуже практичним. Перед вами докладна інструкція виготовлення чохла для стільця.
Інструкція
1
Спочатку виміряйте ширину і висоту спинки, а також задньої частини сидіння, ширину і глибину сидіння, довжину і висоту «спідниці», додаючи по 32 см на кожну складку. Додайте ще по сантиметру припусків для швів. Якщо з однієї ширини тканини «спідницю» зробити не можна, додайте ще припуск на зшивання шматків. Тепер викрийте всі деталі.
2
Покладіть деталі задньої частини сидіння і спинки на стілець лицьовою частиною всередину, після чого сколіть ці деталі по сторонам. У місці з'єднання сидіння з відповідною деталлю чохла залиште припуски для шва і для подрубки в тому місці, де стосується статі задня частина. Далі загніть верхні уголочки і намітьте через вершину сидіння лінію.
3
Зніміть зі спинки стільця деталь, зшийте і розгладьте бокові шви. Тепер складіть верхній куточок таким чином, щоб бічний шов і середина складки знаходилися чітко на одній лінії. Сколите тепер по лінії прошива, щоб шов був відкритим. Переверніть, а потім прошийте по лінії, яка була намічена в другому кроці.
4
Тепер потрібно відзначити середину "спідниці". Позначте місця кутів, відмірявши від неї. Далі для створення кутових складок відзначте по 4 см чотири рази і зробіть позначки. По кожній мітці складіть так, щоб дві зовнішні зустрілися на лицьовій стороні тканини. Складку сколіть і повторіть ту ж операцію з другим переднім кутом.
5
Далі необхідно «спідницю» приколоти до сидіння. Зробіть це, після чого зшивайте, не доходячи трохи до кінців. Чохол надіньте на стілець, потім виміряйте деталі, які вставляються з усіх боків, де «спідниця» у вас зустрічається зі спинкою. Деталі розкроїте, а потім приколіть лицьовими сторонами до «спідниці» і зшийте.
6
вивороту назовні помістіть на стілець сидіння і спинку, потім перевірте, підходять вони чи ні. Сколите деталі в місці з'єднання сидіння і спинки. Тепер зніміть їх зі стільця, а потім зшийте. Надіньте на стілець чохол назовні лицьовою стороною, там, де спинка скріплюється з «спідницею» сколіть деталі. Заколіть на рівні підлоги підрубувальний шов кромки. Тепер чохол зніміть, потім його виверніть, заколіть, після чого зашейте підрубувальний шви. До бічних сторонах спинки і «спідниці» пришийте зав'язки, виверніть чохол на лицьову сторону, надіньте на стілець і зв'яжіть завязочки. Це все.