Як налаштувати трансмітер.

Трансмітер являє собою спеціальний пристрій, який генерує радіохвилі в діапазоні FM. Він здатний розширити можливості штатної аудіосистеми вашого автомобіля, яка не підтримує відтворення звуку з цифрового носія.
Вам знадобиться
  • - gps-навігатор з трансмітером.
Інструкція
1
Виконайте настройку FM-трансмітера в навігаторі на прикладі марки Glofiish. Він здатний передати звук з 76 до 107 МГц. Виставте частоту мовлення ту ж, що і на магнітолі. Щоб налаштувати трансмітер на комунікаторі, включіть спеціальний додаток.
2
Для цього перейдіть в меню «Пуск», виберіть «Програми» - Multimedia - FM-Transmitter. Увімкніть гарнітуру, вона потрібна для роботи трансмітера так само, як і для радіо. Інакше на екрані апарата з'явиться повідомлення про помилку і трансмітер вимкнеться.
3
Знайдіть у вікні програми напис Screen Off, це команда виключення екрану, а під нею знаходиться поточна частота. Клацніть по ній і подправьте її вручну, встановивши потрібну частоту. Далі клацніть по рівню гучності, щоб його змінити. Праворуч натисніть опцію Change Band, щоб змінити смугу частот.
4
Внизу знайдіть кнопки Start для початку роботи. А також Auto Scan. Виконайте автонастройку, щоб знайти канали, доступні для прослуховування. Це знадобиться для знаходження вільної частоти, щоб налаштувати мовлення трансмітера.
5
Встановіть частоту трансмітера, вона повинна бути такою ж, як і на автомагнітоли. Потужність сигналу навігатора досить слабка, тому трансмітер не зможе перебити радіостанцію. Тому часто одночасно грає і станція, і звук комутатора. Тому знайдіть вільну частоту.
6
Далі включите потрібний аудіофайл (книгу, музику) або навігацію. Звук буде переданий на динаміки автомобіля, це зручно, коли в автомобілі немає плеєра. Врахуйте при використанні гучного зв'язку на навігаторі, що гарнітура використовується як мікрофона. Основною перевагою використання трансмітера полягає в тому, що звук буде регулюватися відповідно до пріоритету джерела. Наприклад, якщо на телефон надійде вхідний дзвінок, то гучність музики буде зменшена автоматично.