Як включити мікрофон для караоке.

В даний час персональні комп'ютери зайняли дуже важливу нішу в житті сучасної людини. Вони не просто інструмент для роботи і обчислень, а й засіб для розваги. З комп'ютером ви можете дивитися фільми, слухати музику або співати караоке. В останньому випадку необхідно спочатку підключити та налаштувати мікрофон .
Інструкція
1
Підключіть мікрофон караоке до комп'ютера, вставивши його вихід у відповідний роз'єм на системному блоці. Якщо коннектори різного кольору, то пам'ятайте, що мікрофон ний роз'єм забарвлений в рожевий колір. Якщо в комплекті караоке маються ще й навушники, то їх підключіть в зелений роз'єм.
2
Клацніть лівою кнопкою мишки на значок динаміка в треї (права частина панелі завдань, біля годинника). З'явиться вікно мікшера з налаштуванням гучності комп'ютерних колонок. Натисніть на значок динаміка, розташований над шкалою гучності, щоб відкрити вікно «Властивість: динаміки», в якому необхідно буде налаштувати мікрофон караоке.
3
Перейдіть на вікно "Рівні". Якщо мікрофон караоке підключений був правильно, то внизу ви побачите рядок його налаштувань. Подивіться на значок динаміка біля кнопки «Баланс», якщо на ній намальований червоний перекреслений круг, то значить, мікрофон в даний момент відключений в системі.
4
Натисніть на цей значок, щоб активувати функцію. Мікшером гучності налаштуйте звук мікрофон а. Даний спосіб включення мікрофон а описаний для тих, у кого встановлена операційна система Windows 7. Якщо у вас коштує більш рання версія, то порядок дій буде трохи іншим.
5
Увімкніть роз'єм мікрофон а караоке в роз'єм звукової плати на системному блоці. Натисніть на кнопку «Пуск» на панелі задач і виберіть меню «Панель управління». Знайдіть розділ «Звук та аудіопристрої», після чого клікніть на його значок два рази лівою кнопкою мишки.
6
У вікні, перейдіть на вкладку «Мова» і натисніть на кнопку «Гучність». Виберіть розділ «Параметри» - «Властивості». Внизу буде список різних підключених аудіопристроїв. Знайдіть напис «Мікрофон» та поставте біля неї галочку. Натисніть «Ок».
7
Встановіть на персональний комп'ютер спеціальну програму для караоке. Запустіть її і вкажіть в налаштуваннях мікрофон , який був підключений. Запустіть композицію і випробуйте мікрофон в дії.
Караоке - досить новий вид розваги. Проте він дуже популярний і серед молоді, і серед людей старшого віку, і навіть серед дітей. Караоке прийшло до нас з Японії в 70-х роках минулого століття і стало улюбленим атрибутом усіх свят і застіль.
Інструкція
1
Щоб співати караоке вдома не потрібна велика кількість апаратури. Достатньо мати комп'ютер з певною програмою і мікрофон. І обов'язково потрібно мати набір дисків караоке з мелодією пісень і субтитрами. Найпростішою і популярної безкоштовної сьогодні програмою для караоке вважається KaraFun. Вона працює з файлами MIDI, LRC, MP3, OGG, MID, KFN, CDG, KAR KOK. Програма дозволяє не тільки співати вподобані пісні, а й змінити тональність мелодії, ритм, гучність і рівень мікрофона. Недоліком програми є те, що вона не русифікована. Кирилицю програма не сприймає, тексти відображає ієрогліфами.
2
Скачайте безкоштовну версію програми з інтернету з однойменного сайту. Клікніть мишкою на значку Download у вікні, і завантажте її на ваш комп'ютер. Скачайте також і безкоштовні версії караоке потрібних вам пісень (у форматі *. Mid).
3
Для початку необхідно русифікувати програму. Скачайте спеціальний шрифт, який має кирилицю в кодуванні 1251, клікнувши на посилання Шрифт BK1251N.TTF, у вікні, Dateidownload натисніть на Speichern. Виберете папку Ordner для збереження файлу, клікніть Speichern, потім в новому вікні Download beendet натисніть Ordner? Ffnen, а в з'явилася папці Ordner знайдіть файл BK1251N.TTF і скопіюйте його Kopieren.
4
Встановіть шрифт в комп'ютер, кнопка Start, потім Systemsteuerung, знайдіть Schriftarten, клікніть по ній подвійним клацанням, в будь-якому місці вікна луснете правою кнопкою і виберіть Einf? Gen.Откройте програму KaraFun, у верхній частині програми виберіть Optionen, відкриється вікно Optionen/General. Виставите галочки kfn, kpl, kar, mid.
5
Перейдіть на картку Trainingsmodus і поставте галочку Karaokewiedergabe im Trainingsmodus startenЗатем навпроти Fontauswahl виберіть шрифт ER Kurier 1251, натисніть ОК. Закрийте програму.
6
Натисніть на один з лінків до програми Караоке правою кнопкою мишки і виберіть Ziel speichern unter, створіть нову папку, куди будете записувати файли караоке та натисніть Speichern, потім Download beendet і Offnen. Програма почне програвати пісню і показувати субтитри, які будуть змінюватися разом з мелодією.