Як відкрити Garmin карту.

Навігатори фірми Garmin являють собою пристрої для орієнтації на незнайомій вам місцевості. Прилади можна використовувати як в автомобілі, так і для піших прогулянок. Відкрити карту навігатора можна і за допомогою комп'ютера, щоб заздалегідь прокласти собі маршрут подорожі.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть програму для комп'ютера GarminMobilePC. Завантажити її можна за посиланням http://podrostok.org.ru/soft/33754-navigator-garmin-dlya-pk.html. Розархівуйте отриманий файл в будь-яку папку і запустіть з неї інсталятор Main.msi. Потім увімкніть додаток, послідовно натиснувши кнопки Yes, Done, Ok, Skip, Yes, I agree.
2
Перейдіть в меню «Налаштування», далі пункт «Про програму», скопіюйте звідти код програми, запустіть додаток, що було в архіві, вставте туди отриманий код. Далі натисніть кнопку Generate, текстовий код скопіюйте і відкрийте програму «Блокнот», правою кнопкою миші - «Вставити». Далі збережіть файл у папку з встановленим додатком GarminMobilePC/Garmin під назвою sw.unl.
3
Скопіюйте карти в директорію додатка C:/GarminMobilePC. Файли карт повинні мати такі імена: gmapbmap.img, або gmapsupp.img, а також gmapsup2.img, gmapprom.img. Для завантаження деталізованих карт скачайте, або скопіюйте з пам'яті навігатора файли у форматі img з такими ж іменами, як і в попередньому реченні. Вставте їх в папку програми.
4
Встановіть додаток Mapsource, щоб завантажити карти на комп'ютер. Завантажити його можна за посиланням http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=209. На вінчестері створіть директорію MS Distrib. У неї розархівуйте скачаний файл, далі запустите Main.msi.
5
При установці ім'я облікового запису пишіть на латиниці, так як кирилиця програмою не сприймається. Запустіть програму, створіть набір карт, відправте файл в програму GarminMobilePC або в будь-яку іншу папку, а потім скопіюйте в папку програми. Після цього запустіть додаток GarminMobilePC і виберіть створений набір.