Як прошити китайський телефон nokia n95. Як перепрошити китайський нокиа н95.

Китайський телефон Nokia N95 є підробкою смартфона фінської корпорації Nokia з аналогічною назвою. Вона володіє неякісної прошивкою і поганий русифікацією, тому багато користувачів можуть зіткнутися з низкою труднощів. Вирішити проблему китайської версії моделі можна за допомогою прошивки пристрою.
Інструкція
1
Знайдіть у мережі інтернет і завантажте собі на персональний комп'ютер програмне забезпечення NEMESIS (NSS). Обов'язково переконайтеся, що джерело скачування є перевіреним і не містить вірусів. Наприклад, можете скористатися посиланням http://www.b-phreaks.co.uk/index.php?main_page=page_2.
2
Перевірте скачаний файл антивірусом. Після цього запустіть установку програми. В ході її повинна з'явитися напис Please select from the following Service device you will be using after the instalations, на яку необхідно відповісти вибором пункту Virtual USB device. Додаток також зажадає установку USB драйвера. У цьому випадку необхідно натиснути кнопку «Скасувати».
3
Виконайте повний бекап вашого китайського телефон а Nokia N95. Для цього дістаньте карту пам'яті і відключіть програму Nokia PC Suite, якщо вона встановлена на вашому пристрої. Підключіть телефон до зарядного пристрою і кабелю.
4
Підключіть кабель до персонального комп'ютера і виберіть режим PC Suite. Після цього у верхній частині дисплея телефон а з'явиться відповідний значок з'єднання. Покладіть пристрій акуратно на стіл і протягом всієї подальшої процедури прошивки не торкайтеся до нього.
5
Запустіть програму Nemesis, яка вже встановлена у вас на комп'ютері. Спочатку буде заставка програми, а потім з'явиться сіре віконце, у якого зліва і справа буде дві активних кнопки. Необхідно натиснути на Scan for new device і почекайте, поки в нижньому рядку стану програми не з'явиться миготлива напис Ready.
6
Натисніть після цього на кнопку «6600», після чого виберіть напис Phone Info. Дочекайтеся, щоб напис Ready знову замигала, і натисніть на кнопку Scan. З'явиться інформація про китайський телефон е Nokia N65. Натисніть на кнопку Read. Натисніть на рядок Product Code, в яку введіть цифри «0551405». Поставте галочку біля пункту Enable та натисніть на кнопку Write. Закрийте програму.
7
Візьміть телефон і запустіть програму Nokia PC Suite, в якій виберіть пункт «Оновлення ПЗ телефон а». Перейдіть на офіційний сайт Nokia і скачайте програму NSU для вашої моделі Nokia N95. Перейдіть покрокової інструкції, щоб встановити нову прошивку.