Як зробити midi клавіатуру.

Midi-клавіатура являє собою електронний прилад, який може перетворити фізичний вплив, наприклад, регулювання гучності або натискання на клавішу в упорядковану послідовність цифрових операцій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютерна клавіатура;
  • - непрацюючий синтезатор/електропіаніно;
  • - паяльник.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціальною програмою, щоб зробити міді-клавіатуру зі звичайної комп'ютерної. Наприклад, FL studio, Bome's Mouse Keyboard, Virtual_MIDI_Keyboard. Скачайте додаток Virtual midi piano, для цього перейдіть за посиланням vmpk.sourceforge.net. Дана програма дозволить перепризначити клавіші зробленої вами клавіатури, щоб використовувати її як міді.
2
Знайдіть старий непрацюючий синтезатор, зніміть з нього ряд клавіш, решта викиньте. Вам підійде будь-який пристрій, найголовніше, щоб у момент натискання клавіші сталося замикання двох контактів. У цьому випадку ви можете використовувати для виготовлення міді-клавіатури дитяче іграшкове електропіаніно.
3
Візьміть непотрібну комп'ютерну клавіатуру, вона повинна бути робочою і мати вихід USB. Це необхідно для одночасної роботи комп'ютерної клавіатури та міді. Розберіть її, ви побачите, що в момент натискання кнопки на різних «плівочка» замикається два контакти, це починається від плати, яка, в свою чергу, теж має дві сторони з контактами. На аркушик паперу перепишіть, які контакти відповідають яким кнопкам. Ідіть по порядку розташування клавіш, щоб не заплутатися.
4
Припаяйте до кожного контакту плати проводок довжиною 15-25 сантиметрів з оголеним кінцем. Це необхідно, щоб не паяти дроти від клавіш піаніно до плати, так як там небагато місця, і простіше буде їх скрутити. Візьміть клавіші від піаніно, припаяйте до кожного контакту клавіші по проводку. Ви отримаєте в результаті ряд клавіш з щетиною.
5
Візьміть листок зі схемою і скрутіть дроти від піаніно з проводами від комп'ютерної клавіатури. Відкрийте програму Virtual midi piano і перейдіть у вкладку «Правка», виберіть пункт «Прив'язка клавіш» і по черзі призначте потрібні кнопки. Вийдіть з програми. Створення midi-клавіатури завершено.