Як змінити префікс.

Префікс автоматично додається до імені таблиць бази даних MySql. За замовчуванням він має значення jos. Використовується префікс для додаткового захисту від зломів, а також для установки декількох панелей Joomla на одній базі даних.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету;
  • - навички роботи з Mysql;
  • - Wordpress.
Інструкція
1
Скористайтеся плагіном для зміни префікса таблиць WP-Seсurity-Scan. Встановити його можна, перейшовши за посиланням wordpress.org/extend/plugins/wp-security-scan/). Перейдіть у вікно плагіна, потім в поле Change the current введіть потрібний префікс, після цього клацніть кнопку Start Renaming.
2
Використовуйте для зміни префікса в Wordpress доповненням Table Prefix Rename Plugin. Для його установки перейдіть за посиланням seoegghead.com/software/wordpress-table-rename.seo. Встановіть плагін, потім перейдіть в «Налаштування». Процес зміни префікса в даному випадку складається з двох етапів.
3
По-перше, введіть новий префікс для таблиці у вікні New Table Prefix, потім клацніть кнопку Generate new tables, щоб на основі нового префікса сталася генерація таблиць. Перейдіть на сервер, відкрийте за допомогою блокнота файл wp-config.php. Знайдіть у ньому ім'я таблиці і впишіть в нього новий префікс. Далі виконайте заміну таблиць. Для цього клацніть по кнопці Change table prefix.
4
Перейдіть на сервер, відкрийте php MyAdmin. Старі таблиці з попереднім префіксом залишилися тут, тому від них необхідно позбутися. Відзначте їх прапорцями і видаліть.
5
Виконайте зміна префікса таблиці в базі даних з використанням прямих запитів SQL. Для цього спочатку зробіть бекап своєї бази. Перейдіть в php MyAdmin, відкрийте вікно запитів. Впишіть в нього наступний текст: Rename table wp_posts to «Введіть новий префікс» _posts; Це запит, який виконає перейменування однієї таблиці. Таких таблиць на сайті може бути декілька. До кожної з них необхідно виконати запит для заміни префікса.
6
Після цього виконайте редагування таблиці Prefix_options, для цього зробіть запит з текстом Update «Введіть новий префікс» _options set option_name = '«Ім'я нового префікса» c_user_roles' where option_name = 'wp_user_roles' limit 1 ;. Повторіть такий запит для кожної опції, яка використовує старі префікси. Далі відредагуйте файл конфігурації і внесіть туди новий префікс.