Як почати свою справу з нуля.

Власний бізнес - це шанс реалізувати свої вміння та амбіції. Ідея почати свою справу з нуля досить ризикована по суті, але при вдалому збігу обставин і грамотному прорахунку ризиків і можливостей, ще й успішна. Результат повністю залежить від вашої старанності і працездатності.
Інструкція
1
Шукайте ідею. Гарна ідея бізнесу - основна умова для будь-якого починання. Якщо є ідея, значить, є бажання її реалізувати і досягти значущих успіхів на обраному терені. Вибір ідеї залежить від професійних навичок, наявності хобі, мрії та інших особистісних характеристик починаючого підприємця.
2
Визначтеся з кількістю засновників. Одноосібний власник бізнесу повністю несе відповідальність за всі прийняті рішення. Але й результат праці в такому випадку належить тільки йому. Якщо почати свою справу з нуля намагаються вже двоє, то це додатковий стимул до активних дій. Об'єднані зусилля збільшують величину стартового капіталу, до якого можна віднести не тільки фінанси, але й устаткування, приміщення і т.д.
3
Складіть бізнес-план. Грамотно і ретельно розроблений бізнес-план покаже всі можливості і майбутні проблеми. Наявність чіткого плану дій дозволяє робити перші кроки впевненіше, так як вони підкріплені кількісними розрахунками та ідеями. Будь-який план власної справи повинен давати відповіді на питання щодо суті ідеї, можливостей її реалізації, шляхів розширення та джерел фінансування.
4
Визначте форму ведення бізнесу і пройдіть процедуру реєстрації. Реєстрація індивідуальних підприємців відбувається простіше й швидше, ніж оформлення ТОВ або ВАТ. Часто все залежить від кількості засновників та особливостей бізнесу.
5
Використовуйте всі можливості для скорочення первинних витрат. Починаючи свою справу з мінімальної суми або практично з нуля, намагайтеся залучати всі наявні та доступні ресурси. Розміщуйте оголошення в безкоштовних джерелах, організуйте офіс будинки, робіть собі рекламу в інтернеті і т.д. Будь-які засоби хороші саме тим, що вимагають мінімальних витрат, а результат може перевершити всі очікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zgSPTsr2u_w
Зверніть увагу
Не бійтеся починати свій бізнес. Якщо ви дійсно про щось мрієте і готові реалізувати свою мрію, то вона обов'язково збудеться і Ви відкриєте свою справу.
Корисна порада
Перш ніж знайти прибуткову справу, спробувати доведеться в середньому п'ять-сім разів. Будьте готові до неодноразових поразок. Гірше те, що найбільш прибуткові проекти пов'язані з неабияким ризиком. Менше ризику - менше маржа. Є думка, що для своєї справи завжди потрібен хороший стартовий капітал. В більшості випадків це не так.