Як бути невидимим, сидячи ВКонтакте. Як вконтакте бути невидимим з телефону.

«ВКонтакте» - найбільша російська соціальна мережа, безперервно що набирає обертів. Користувачі мережі часто задаються питанням про те, як приховати свою присутність на сайті.
Інструкція
1
В мережі можна знайти багато різних програм для роботи з «ВКонтакте». VkLife - одна з таких програм. Примітна вона функцією Offline, завдяки якій ви можете заходити на сайт, залишившись непоміченим. Скачування і установка програми в сумі не займуть більше п'яти хвилин.Скачай програму можна на офіційному сайті програми за адресою www.vklife.ru. Будьте уважні! Не завантажуйте програму з сторонніх ресурсів, інакше ваш акаунт може виявитися в руках зловмисників, які скористалися вашою необізнаністю.
2
Якщо скачування програм - не ваш метод, то є інше рішення. Справа в тому, що статус online присвоюється користувачу, що зайшов на сторінку profile.php, тобто на свою або будь-яку іншу сторінку. Але якщо користувач не зайде на profile.php, то і статус його буде offline. Як же це зробити? Просто пройдіть за прямим посиланням: http://vkontakte.ru/friends і не натискайте кнопку «Моя сторінка».
3
В такому режимі вам будуть доступні всі основні функції «ВКонтакте», крім однієї - ви не зможете переглядати свою сторінку і сторінки інших користувачів. Тобто, ви можете переглядати новини, прослуховувати аудіозаписи, читати вхідні особисті повідомлення, але ні в якому разі не натискайте посилання «Моя сторінка» і ні в якому разі не заходьте на сторінки інших користувачів, інакше, ваш статус знову зміниться на небажаний online.
4
Є ще спосіб для користувачів браузера Firefox. Введіть в адресний рядок about: config - ця функція викликає настройки браузера. Введіть network.http.redirection-limit в поле «Фільтр». Поміняйте його значення на «0». Відрийте нову вкладку і «залогуйтесь» на сайті, і якщо ви все зробили правильно, має з'явитися повідомлення про помилку. Зайдіть на будь-яку сторінку «ВКонтакте», наприклад, «Мої новини». Поверніться на вкладку з параметрами. Поверніть значення параметра network.http.redirection-limit на те, яке було до змін. Ваш статус стане offline.