Як вийти на інший сайт.

Бувають ситуації, коли потрібно перейти на інший сайт , але при цьому виникають які-небудь проблеми, наприклад, сторінка не завантажується або зависає комп'ютер. Що робити в подібних випадках?
Інструкція
1
Перевірте підключення до інтернету, якщо не виходить вийти на інший сайт . Можливо, воно відсутнє, і ви працюєте в автономному режимі. Перепідключитися до мережі.
2
Натисніть кнопку «Оновити сторінку», можливо, це вирішить вашу проблему. Іноді, деякі сайт и припиняють своє існування, а посилання на них все ще залишаються, тому у вас і не виходить їх відкрити.
3
Якщо комп'ютер завис і не реагує ні на які дії, спробуйте одночасно натиснути клавіші Ctrl, Alt і Delete. На екрані монітора з'явиться вікно під назвою «Диспетчер завдань». На вкладці «Додатки» виділіть завислу працюючу програму, наприклад «Internet Explorer» і натисніть кнопку «Зняти задачу». Після цього можна спробувати знову запустити даний оглядач.
4
Скористайтеся кнопкою «Перезавантаження», що знаходиться на системному блоці комп'ютера. Натисніть її, далі комп'ютер перезавантажиться сам.
5
Спробуйте очистити кеш-пам'ять вашого браузера. У програмі «Internet Explorer» клацніть правою кнопкою миші на робочому столі по значку «IE», виберіть «Властивості» і натисніть на кнопку «Видалити файли». У браузері «Mozilla FireFox» натисніть в меню кнопку «Інструменти», потім «Настройки», виберіть вкладку «Додатково», потім вкладку «Мережа» і опцію «Очистити кеш». У браузері «Opera» натисніть Ctrl + F12, перейдіть на вкладку «Додатково», потім на закладку «Історія» та навпроти напису «Дисковий кеш» натисніть «Очистити зараз».
6
Буває й так, що сайт , на якому ви перебуваєте, містить шкідливий вірус, який не пускає вас на інші сторінки. Іноді з'являється вікно з пропозицією покласти на вказаний номер телефону певну суму грошей, отримати код, яким можна буде «розблокувати» комп'ютер. Не піддавайтеся на подібні виверти. Після вашої оплати, навіть якщо ви і отримаєте код, швидше за все він нічим не допоможе. В такому випадку, швидше за все, доведеться встановлювати заново операційну систему комп'ютера.
1 Тарифний план ви можете змінити, зробивши безкоштовний дзвінок на номер 0611 в службу підтримки клієнтів «Білайн» (для фізичних осіб). Зв'яжіться з менеджером, поясніть йому, яку дію хочете здійснити. Вас попросять продиктувати паспортні дані, зазначені вами в договорі. Через кілька хвилин співробітник служби підтримки активує новий тарифний план, який стане
Інструкція
1
Тарифний план ви можете змінити, зробивши безкоштовний дзвінок на номер 0611 в службу підтримки клієнтів «Білайн» (для фізичних осіб). Зв'яжіться з менеджером, поясніть йому, яку дію хочете здійснити. Вас попросять продиктувати паспортні дані, зазначені вами в договорі. Через кілька хвилин співробітник служби підтримки активує новий тарифний план, який стане дійсним кого у цей же день, або з першого дня наступного місяця - все залежить від вашого бажання.
2
Якщо ви представляєте юридичну особу, відправте лист із заявою факсом на номер телефону «Білайн», який можна дізнатися на сайті www.beeline.ru, або відвідайте найближчий офіс самостійно, де вам запропонують заповнити форму для звернення про зміну тарифного плану. Для абонентів, що використовують кредитну систему оплати, тарифний план буде змінений тільки після виставлення рахунку.
3
Перейти на інший тариф ви можете за допомогою інтернету. Для цього зайдіть на Сайа «Білайн» (www.beeline.ru). В розділі «Приватним клієнтам» знайдіть пункт «Підтримка», потім в розділі «Мобільний зв'язок» відкрийте «Абонентське обслуговування». З наданого списку виберіть «Зміна тарифного плану». На екрані з'явиться відповідна інструкція. Виконайте всі необхідні дії і новий тарифний план буде активований. На даному сайті також ви можете отримати інформацію про всі наявні тарифах.
4
Зверніться в найближчий офіс «Білайн», обов'язково захопивши з собою паспорт для встановлення факту належності номера саме вам. Співробітники офісу допоможуть вам вибрати зручний для вас тарифний план і активують його.
5
Якщо при зміні тарифу ви хочете поміняти міський номер на федеральний, або навпаки, то в першому випадку відправте лист із заявою по факсу, а в другому - зверніться в один з офісів «Білайн».
6
Іноді за послуги з переключення з одного тарифного плану на інший необхідно одноразово внести якусь суму на рахунок оператора. Але пам'ятайте, що підібравши вигідний варіант, ви заощадите більше грошей, ніж заплатите за зміну тарифу.