Як створити сайт для підприємства.

Сайт для підприємства сьогодні так само актуальне, як офіс або реклама в ЗМІ. І справа не тільки в престижі, але і в тій кількості потенційних клієнтів, яке через інтернет може звернутися за послугами компанії. Отримати сайт для підприємства можна трьома способами: використовувати конструктор сайтів, замовити розробку у професіоналів і зробити його самостійно.
Інструкція
1
Використовуйте конструктори сайтів. В інтернеті є маса сервісів, які пропонують вже готові рішення. Відкрийте сайт одного з них і зареєструйтеся. Відкрийте конструктор сайтів. Виберіть вподобаний дизайн, структуру і наповніть свій інтернет-ресурс інформацією.
2
Замовте сайт в веб-студії. Переглянувши портфоліо, виберіть ту компанію, яка буде відповідати вашим фінансовим та ідейним очікуванням. Складіть ТЗ (технічне завдання) і, сплативши замовлення, через деякий час ви отримаєте готовий до роботи сайт.
3
Розробіть інтернет-ресурс самостійно. Це, з одного боку, самий трудомісткий варіант, але з іншого - ви заощадите гроші і зробите все так, як вважаєте за потрібне. Є певний алгоритм при розробці сайту. Зареєструйте домен та хостинг. Встановіть CMS (систему управління сайтом). Замовте унікальний дизайн і його верстку або скористайтеся шаблонним варіантом (благо, безкоштовних шаблонів сайтів в мережі достатньо). Заповніть сайт інформацією.
Зверніть увагу
Якщо ви жодного разу не стикалися з розробкою веб-сайту, то краще не вдаватися до його самостійного виготовлення. Або потрібно бути готовим до того, що на процес вивчення всіх азів і нюансів веб-будівництва піде досить багато часу.
Корисна порада
Щоб сайт був максимально інформативним для відвідувачів, він повинен включати в себе наступні розділи: «Про компанію», «Послуги», «Контакти», «Прайс-лист», «Особливості компанії». В останній розділ зазвичай включаються докладний опис того товару \ послуги, які виробляються \ здійснюються підприємством. Наприклад, для сайту фірми з виготовлення металочерепиці в цьому розділі будуть описані технічні характеристики вироби, особливості експлуатації, переваги та недоліки та ін.