Як визначити однойменний товар. Як визначити приналежність препарату до групи однойменних.

Однойменні товари - це аналогічні за своїм функціональним і технологічним властивостям товари , які різняться між собою по окремо взятих несуттєвим деталям, які жодним чином не можуть вплинути на якість даного товару і його властивості для споживача, а також є однорідною групою по споживчому призначенню.
Інструкція
1
Для правильного визначення однойменної групи товарів, відповідно до рекомендацій Федеральної антимонопольної служби, потрібно застосовувати Класифікація видів економічної діяльності, затверджений міністерством економічного розвитку. У номенклатурі всіх товарів і послуг виділені певні групи, які й ставляться, відповідно до закону про державні закупівлі, до однойменних товарів, робіт або однойменною послуг.
2
Так, наприклад, згідно з номенклатурою, затвердженою Наказом Мінекономрозвитку РФ від 07.06. 2011 N 273 «Про затвердження номенклатури товарів, робіт, слуг для потреб замовників», до групи «текстильні товари », код ОКДП 25, відносяться пряжа і нитки, килими та килимові вироби, в'язані та трикотажні тканини, а також послуги з виробництва одягу на договірній основе.Всего в номенклатурі виділена 221 група однойменних товарів. Деякі групи виділені більшими і включають досить великий спектр товарів. Інші - наприклад, харчові продукти - в групі однойменних товарів мають обмежене число позицій.
3
Згідно із законодавством, при проведенні державних закупівель можна протягом кварталу виробляти замовлення однойменних товарів тільки на певну суму грошей, складову на поточний момент 500 тисяч рублів. Ще менша сума - 100 тисяч рублів - передбачається при закупівлі однойменного товару у єдиного постачальника або підрядника робіт.
4
Однорідні групи, в які об'єднані кілька видів товарів, досить великі. Крім того, вони включають в себе досить різні по застосуванню з специфічних галузях товари , тому перед організаціями найчастіше стають проблеми при закупівлі нібито однорідних (згідно з чинним законодавством) товарів на великі суми грошових коштів, що перевищують встановлені цифри.