Як поміняти лампочку на "Кіа Спектра". Як поміняти підсвічування кіа.

Кіа Спектра є дуже хорошим і надійним автомобілем. Однак навіть він рано чи пізно потребує заміни деяких запчастин. Прикладом може служити заміна лампочки у фарах. Процедура не дуже складна, тому її можна виконати своїми руками.
Вам знадобиться
  • - бавовняні рукавички;
  • - комплект нових лампочок;
  • - викрутка;
  • - гайковий ключ.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на рівну поверхню. Увімкніть гальмо стоянки. Відкрийте капот і від'єднайте дріт від клеми "-" акумуляторної батареї. Це обов'язкова процедура, яка дозволяє максимально знизити ризик короткого замикання в бортовій системі живлення. Знайдіть кришку фари. Поверніть її на один оборот проти годинникової стрілки і зніміть. Кришка може бути покрита шаром осів бруду і пилу. У такому випадку необхідно попередньо протерти вологою ганчіркою. Різьбу кришки очистіть, інакше при закручуванні/відкручування ви ризикуєте порушити її.
2
Акуратно витягніть другий колодку проводів, що йде до лампи. Знайдіть гачок, на якому є пружинний фіксатор. Витягніть його і відкиньте фіксатор. Всі робіть дуже плавно. Пам'ятайте, що ні в якому разі не можна торкатися пальцями скляної колби лампи. Справа в тому, що при роботі галогенова лампа, яка встановлюється в ближнє світло автомобіля Кіа Спектра, дуже сильно нагрівається. Жирові плями на склі при нагріванні викликають потемніння, тому про всяк випадок протріть лампочку спиртом перед установкою. Всі маніпуляції робіть в бавовняних рукавичках.
3
Вставте нову лампочку в відбивач. Пристебніть назад пружинний фіксатор. Підключіть раніше рассоединением колодку проводів. Витягніть з блок-фари патрон габаритного світла. Для цього поверніть його проти годинникової стрілки на один оборот. Акуратно дістаньте з патрона лампочку . Замініть її на нову і встановіть патрон назад. Тепер закрийте кришку фари. Аналогічну процедуру проведіть з лампочкою покажчика повороту. Купуйте тільки ті лампочки, які рекомендовані до використання офіційному дилером Кіа , в якому обслуговується ваша машина. Установка лампочок іншого типу може привести до поломки автомобіля.