Як вийти в інтернет через вай-фай. Як виглядає бездротової інтернет вfq.

Англомовний варіант назви вай- фай виглядає так: Wi-Fi. Він являє собою гру слів, що натякає на відомий стандарт Hi-Fi - «High Fidelity», або по-російськи «Висока точність». Інтерпретувати термін «Wi-Fi» можна так: «Wireless Fidelity» (в перекладі - «бездротова точність»), хоча зараз це формулювання офіційно не використовується, а сам цей термін розшифровці не підлягає.
Інструкція
1
Wi-Fi, або інакше WLAN, являє собою бездротової інтернет, що працює відповідно до стандартів IEEE 802.11n (передача даних здійснюється на швидкості до 300 Мбіт/сек), IEEE 802.11a ( швидкість до 54 Мбіт/сек на частотах в межах 5 Ггц), IEEE 802.11b (швидкість передачі даних - до 11 Мбіт/сек на частотах до 2,4 Ггц), IEEE 802.11.g (швидкість 54 Мбіт/сек, але частоти - до 2,4 Ггц).
2
Функціонує все це так: пристрої-клієнти (персональні комп'ютери, ноутбуки, смартфони та інші) за допомогою Wi-Fi-приймачів (адаптерів) підключаються до точки доступу. З'єднання з локальною мережею або з всесвітньою павутиною виконується автоматично буквально через кілька секунд після підключення. Те, яким чином підводиться інтернет до точки доступу, значення не має.
3
Запустіть свій комп'ютер і відкрийте «Центр управління мережами». Виберіть бездротові з'єднання і знайдіть у списку ту мережу, до якої бажаєте підключитися.
4
Клацніть на найменуванні мережі і при необхідності введіть пароль. Комп'ютер виконає підключення, і система попросить визначити тип мережі. Точки доступу на дві категорії: приватні та публічні. Перші використовуються тільки їх власниками, але якщо захист мережі паролем проведена не була, до неї можуть підключитися й інші користувачі. Публічні - це ті, які або безкоштовно, або за гроші, надають можливість доступу в інтернет необмеженому числу охочих. Місця доступу в бездротової інтернет («хот-споти») розташовуються в місцях скупчення народу: аеропортах, ж/д вокзалах, бібліотеках, готелях, ресторанах, кафе, причому останні використовують таку можливість в якості гарною приманки для клієнтів: адже відвідувач, підключившись до інтернет, що-небудь, хоча б пляшку води, але купить, навіть з пристойності.
5
Запустіть браузер і увійдіть на потрібний вам сайт.
Зверніть увагу
Спочатку технологія Wi-Fi створювалася для користування нею корпоративними клієнтами, з тим, щоб не обплутувати офісне приміщення проводами. Але в даний час дуже багато приватних клієнтів також їй користуються. Уявіть: ви перебуваєте в іншій країні, у вас є ноутбук з відповідним адаптером, ну як тут не уникнути спокуси ознайомитися з листами, які прийшли в поштову скриньку під час вашої відпустки! Достатньо тільки відвідати хот - спот.