Як відкрити свою квіткову намет. відкрити намет документи.

Є товари, попит на які не пропадає ні за яких обставин, і один з таких товарів - живі квіти. Відкрийте квіткову намет на ринку або жвавій вулиці міста, і вона майже напевно стане приносити стабільний дохід.
Вам знадобиться
  • 1. Свідоцтво про реєстрацію ІП
  • 2. Зареєстрований касовий апарат
  • 3. Пакет дозвільних документів
  • 4. Збірна палатка та інше обладнання (вази, стелажі)
  • 5. Домовленість з оптовими постачальниками
  • 6. Запас витратних матеріалів
  • 7. Змінний продавець-реалізатор
Інструкція
1
Орендуйте місце на ринку або отримаєте дозвіл на створення торговельної точки поза ним - у другому випадку буде потрібно «добро» місцевої адміністрації та управління торгівлі. Хазяїн намети повинен бути зареєстрований як індивідуальний підприємець, а оцінювати зусилля, докладені ним до її обладнанню, будуть Росспоживнагляд і пожежна інспекція.
2
Обзаведіться обладнанням для продажу квітів - знадобиться сама збірно-розбірна палатка, квіткові вази і стелажі для пакувальних матеріалів. Набір досить стандартний, тому вибір «оснащення» для торгової палатки не представляє проблеми. З труднощами доведеться зіткнутися тоді, коли відчується наближення зими, і палатку треба буде переобладнати в закритий кіоск - таку можливість варто передбачити заздалегідь.
3
Подбайте, коли для торгівлі у вас вже все готово, нарешті, і про самий товар - ті, хто продає квіти в роздріб, мають справу, як правило, з оптовими постачальниками. Найпростіший, але і найменш ризикований спосіб роботи - закупівля партії квітів на один день, відповідно до обсягів продажів вашої торгової точки. Крім цього регулярно закуповувати доведеться і витратні матеріали - найрізноманітніші види упаковки для квітів.
4
Розширюйте свій бізнес з продажу квітів, як тільки побачите, що справи йдуть успішно і товар розходиться. Відкривайте інші палатки, організовані за тим же принципом, закуповуйте великі партії товару, що дозволить робити велику націнку. «Денний» порцією тут вже, природно, справа не обмежиться, тому для квітів тоді доведеться обладнати склад з системою кондиціонування.
Корисна порада
Підбирайте асортимент квітів, враховуючи як попит на окремі види, так і їх властивості - якщо троянди будуть незмінно популярні, то гвоздики, наприклад, одні з найбільш стойкіх.Составляя бізнес-план квіткової намети, тримаєте в думці сезонний фактор, яким цей вид бізнесу дуже схильний - залежно від пори року змінюється як асортимент товару, так і умови, необхідні для його транспортування і реалізації.