Як зшити бальні рукавички. бальні чоловічі рукавички.

Бальна сукня чекає чарівного вечора. Неодмінний супутник такої сукні - бальні рукавички . Спробуйте зшити їх самі, тоді вони щільно сядуть по руці і будуть саме такої довжини, яку б ви хотіли бачити.
Вам знадобиться
  • - еластична тканина;
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ножиці;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Складіть уздовж аркуш паперу розміром приблизно А4. Покладіть руку на цей лист так, щоб великий палець був на місці згину. Пальці не стискайте щільно, але і не розводьте далеко один від одного. Обведіть контур руки олівцем. На місці положення великого пальця на згині листа відзначте точку А (верхнє його положення) і точку В (його нижнє положення).
2
Чи не розгинаючи лист з малюнком, виріжте деталь по контуру. Згин не розрізайте. На одній стороні викрійки рукавички намалюйте овал, з'єднуючи точки А і В - це для вшивання деталі великого пальця. Овал вирежьте.На тканини ці деталі розташуйте дзеркально - спочатку обведіть викрійку в одному положенні, а потім переверніть на іншу сторону і обведіть ще раз.
3
Викрійку великого пальця зробіть окремо. Виглядає вона як ця деталь на малюнку. Довжина лінії CFD повинна бути дорівнює довжині овалу, який ви вирезалі.Чтоби вашим пальцях не було тісно в плоских рукавичках, відріжте тонку смужку тканини шириною приблизно 8-10 міліметрів. Цю смужку будете вшивати в місцях зіткнення пальців. Який остаточної ширини вона буде, вирішите на примірці.
4
Зшийте деталь великого пальця, підстава цієї деталі ушийте в основну деталь. Не плутайте верх і низ і зорієнтуйтеся з виворотом і особою. Вузьку смужку ушийте в місця між пальцями вироби. Приміряйте рукавичку і зробіть необхідні корректіви.Полоску пришивати можна цілком, якщо пальці пухкі. При тонких пальчиках розділіть її на три частини, кінці яких поступово звужуйте.
5
Сшейте бальні рукавички швом з частим кроком. Розтруби їх можна прикрасити мереживом. Декор рукавичок вибирайте строго під сукню, аксесуаром до якого вони призначені. Стрази, паєтки, бісер, намистини, мереживо - все це повинно бути точно таким же, як і прикраси на сукні.