Як зробити захищену мережу.

Сучасні користувачі все частіше створюють власні локальні мережі. Широко поширені домашні бездротові мережі Wi-Fi. На жаль, далеко не всі піклуються про безпеку цих комунікацій.
Інструкція
1
Маршрутизатори та роутери оснащені власними системами захисту від злому. Для запобігання небажаних підключень можна використовувати кілька рівнів захисту. Спочатку встановіть пароль для доступу до вашої бездротової мережі. Це краще робити в момент її створення. Використовуйте поєднання цифр, латинських букв і спеціальних символів. Пам'ятайте про те, що чим більше знаків міститиме пароль, тим складніше його підібрати.
2
Активуйте перевірку МАС-адрес, що підключаються. Для цього перейдіть в меню MAC Table і введіть номера дозволених адрес. Незважаючи на той факт, що МАС-адресу будь-якого мережевого адаптера досить легко змінити, у зловмисника може піти досить багато часу на підбір вірного адреси. Відкрийте меню «Виконати» і перейдіть в командний рядок Windows, набравши cmd. Введіть команду ipconfig/all. Знайдіть MAC-адресу потрібного мережного адаптера і введіть його в таблицю маршрутизатора.
3
Якщо мережеве обладнання, за допомогою якого ви створювали мережа Wi-Fi, має функцію прихованого мовлення (Hide SSID), то активуйте її. Для підключення до вашої мережі необхідно буде ввести не тільки пароль, але і її ім'я. Це запобігає можливості легкого виявлення вашої точки доступу.
4
Не нехтуйте установкою пароля на доступ до web-інтерфейсу роутера. Якщо зловмисник просто підключиться до вашої мережі, то він зможе лише використовувати з'єднання з інтернетом. Отримавши доступ до налаштувань роутера, користувач може змінити параметри його роботи, що негативно позначиться на якості мережі. Відкрийте меню Security і змініть значення полів Login і Password. Обов'язково поміняйте ім'я користувача, тому що підібрати пару ім'я-пароль набагато складніше, ніж тільки пароль.
5
Періодично перевіряйте активні сесії в меню Status роутера. Так ви можете своєчасно виявити небажану підключення і відключити непотрібного користувача.